Damien Chazelle'in Netflix dizisi The Eddy'nin başrolü belli oldu

Damien Chazelle'in Netflix dizisi The Eddy'nin başrolü belli oldu
Oscar ödülü yönetmen ve senarist Damien Chazelle'in Netflix'e hazırladığı yeni dizi The Eddy'nin başrolü belli oldu. Andre Holland, projenin kadrosuna dahil oldu.

Netflix'ten sekiz bölümlük onay alan müzikal drama türündeki yapım, günümüz Paris'inde geçecek. Şehirdeki müzik kulübü sahibi ve kulüpte çalışan bir grubun şehirle başa çıkması üzerine kurulu olacak. Kadroya dahil olan Holland, New York'tan Paris'e gelen caz piyanisti Elliot Udo'yu canlandıracak. Udo, başarız durumdaki kulübün bir kısmına ortak ama bu başarısızlığı herkesten saklıyor. Kulübün yıldız şarkıcısıyla olan ilişkisi de pek yolunda gitmemekte. 15 yaşındaki kızı bir anda karşısına çıkınca zayıflığıyla yüzleşmesi ve büyümeyi öğrenmesi gerekecek.

Senaryosunu Jack Thorne'un kaleme aldığı The Eddy, La La Land, Whiplash ve The First filmleriyle bilinen Chazelle'in kariyerindeki ilk dizi projesi. Son olarak High Flying Bird'le sinemaya gelen Holland, Stephen King hikayelerinden uyarlanan Castle Rock dizisiyle TV'ye de geldi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER