Zehra Yılmaz ve Burak Serdar Şanal da Ali ve Sevda dizisinin kadrosunda!

 Zehra Yılmaz ve Burak Serdar Şanal da Ali ve Sevda dizisinin kadrosunda!
Oyunculuk kariyerine “Bodrum Masalı” ile başlayan, ardından “Cennetin Gözyaşları”nda rol alan Zehra Yılmaz, şimdi yepyeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yılmaz, yakında “Ali ve Sevda” adlı diziyle ekranda boy gösterecek.

OYUNCU KOÇUYLA HAZIRLANIYOR

Zehra Yılmaz, başrollerini Keremcem (Ali) ve Özgü Kaya’nın (Sevda) paylaştığı “Ali ve Sevda” dizisine oyuncu koçuyla hazırlanıyor. Yılmaz'ı Tuğçe rolüne Süeda Çil hazırlıyor.

ARKADAŞ KISKANÇLIĞI ÇATIŞMA YARATACAK

Zehra Yılmaz, yeni rolü için çok heyecanlı: “Tuğçe, Sevda’nın en yakın arkadaşı, hatta tek arkadaşı. Birbirlerine çok benziyorlar ama benzerliklerinin yanı sıra zıtlıkları da var. Bu zıtlıklar da aralarında bazı çatışmalara sebep olacak. Tuğçe, Sevda’yı çok seviyor ama kıskandığı şeyler de var. Bunları hikaye içerisinde göreceğiz. ‘Ali ve Sevda’ projesini de canlandırdığım karakteri de çok sevdim. Seyircinin de çok seveceğinden eminim. Dizinin başlayacağı günü iple çekiyorum.”

BURAK SERDAR ŞANAL DA “ALİ VE SEVDA” DİZİSİNDE

“Ali ve Sevda” dizisiyle seyirci karşısına çıkacak bir başka isim de Burak Serdar Şanal. Şanal dizide Ali’nin (Keremcem) “Pilot” lakaplı kayıp kardeşi Süleyman'ı canlandıracak. Karizmatik, gözü kara ve dengesiz bir adam olan ve uçak alma hayalleri kuran Süleyman, eczacı Duygu Selvi'yle (Sebahat Kumaş) aşk yaşayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER