Fear the Walking Dead'in 5. sezonu ve yeni dizi NOS4A2, 2 Haziran'da AMC'de başlıyor

Fear the Walking Dead'in 5. sezonu ve yeni dizi NOS4A2, 2 Haziran'da AMC'de başlıyor
AMC, iki dizisinin yayın tarihini duyurdu. Kanalın zombi dramalarından Fear the Walking Dead, yeni sezonuyla 2 Haziran'da ekranda olacak. Diziye kanalın yeni dramalarından NOS4A2 eşlik edecek.

Daha önce 30 Nisan'da başlayacağına dair bazı haberlerin çıktığı NOS4A2, Joe Hill'in 2013'te yayımlanan romanından uyarlandı ve sezonu 10 bölümden oluşuyor. Kanalın AMC Premiere üzerinden sezonun tamamını online yayınlaması, haftalık olarak da kanaldan yayın yapması bekleniyor.

Charlie Manx çocukların ruhlarını ve onlardan aldığı mutluluğu, Christmasland ismini verdiği dünyasında depolayan bir ölümsüzdür. Manx’in hayal dünyasındaki bir kasaba olan Christmasland’de her gün Noel yaşanmaktadır ve mutsuzluk kavramı yoktur. Genç sanatçı Vic McQueen, doğaüstü bir güce sahip olduğunu ve Manx'i görebildiğini, onu takip edebildiğini fark eder. Vic, Manx’i yenip onun kurbanlarını kurtarmaya karar verir.

Başrollerden Zachary Quinto bahsi geçen Charlie Manx'ı, Ashleigh Cummings ise Vic McQueen'i canlandıracak. Dizinin kadrosunda Olafur Darri Olafsson, Virginia Kull, Ebon Moss-Bachrach ve Jahkara Smith gibi isimler de yer alıyor.

Fear the Walking Dead'in yeni sezonunda ise grup, Morgan'ın önderliğinde hayatta kalanları bularak dünyayı geri kalanlarla daha iyi bir hale getirmeye gayret gösterecek. Karakterler başkalarına yardım ederek kendi geçmişlerini düzeltebileceklerine inansalar da güven duygusu kolay kazanılmayacak. Ayrıca görevleri onların korkularıyla yüzleşmesine de neden olacak.

Dizinin 5. sezon fragmanı pazar günü düzenlenecek Wondercon fuarı sırasında yayınlanacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER