Berlin Station dizisi iptal oldu

Berlin Station dizisi iptal oldu
Amerika'nın kablolu kanallarından Epix'te ekrana gelen Berlin Station dizisi iptal oldu. Üçüncü sezonuyla ekrana gelen dizi, 10 bölüm sezonunnu geçtiğimiz ay tamamlamıştı.

Casus romanları ile bilinen Amerikalı yazar Olen Steinhauer tarafından yazılan ve modern bir casusluk macerasını konu alan Berlin Station, CIA'in Berlin'deki merkezinde çalışmaya başlayan Daniel Miller karakterinin merkezinde olduğu bir dizi. Daniel'a ilk görevi olarak bir muhbirin kimliğini tespit etme görevi verilyior ve o da zorlu bir mücadelenin içinde kendisini buluyor.

Başrolünü Hobbit filmi ile yıldızı parlayan Richard Armitage'in üstlendiği dizide ona Michelle Forbes, Leland Orser, Ismael Cruz Córdova, Ashley Judd, Keke Palmer, Richard Jenkins ve Rhys Ifans gibi oyuncular eşlik ediyor. Üçüncü sezonda yeni şef Valerie Edwards (Forbes), Miller ve Robert Kirsch'ü (Orser) diplomatik bir görev için Estonya'ya göndermiş ve onlar da Rusya'nın bir saldırıda bulunmasına az bir zaman kaldığını keşfetmişlerdi. Dizi, ülkemizde Dizimax Vice kanalında yayınlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER