FOXLIFE yabancı filmlerle hafta sonlarına eğlence katmaya devam ediyor!

FOXLIFE yabancı filmlerle hafta sonlarına eğlence katmaya devam ediyor!
İlk günden bu yana dünyanın en sevilen dizilerinin yanı sıra ödül törenleri ve gece yarısı şovlarını izleyicilerle buluşturan FOXLIFE, yabancı filmlerle hafta sonu akşamlarına eğlence ve kahkaha katmaya devam ediyor.

Hollywood’un en eğlenceli yapımları her cumartesi ve pazar saat 21.30’da FOXLIFE kanalında izleyicilerle buluşuyor.

Başarılı bir iş hayatının ardından emekli olan ve karısını kaybeden Ben Whittaker, yeni nesil bir e-ticaret şirketinde bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında stajyer olarak çalışmaya başlıyor. Şirket sahibi Jules Ostin ise yaşı sebebiyle Ben’e şüpheyle yaklaşıyor ve ciddiye almıyor. Nancy Meyers’ın yönetmenliğinde Anne Hathaway ve Robert De Niro’yu beyaz perdede izleyiciler buluşturan “Stajyer” (The Intern), 30 Mart Cumartesi 21.30’da FOXLIFE kanalında.

Hemşire olan Greg, hayatının kadını Pam’e evlenme teklifi ettiğinde hesaba katmadığı tek şey Pam’in eski CIA ajanı babası Jack’tir. Kuralcı müstakbel kayınpederini ikna etmeye karar veren Greg, kendisini hiç ummadığı bir karmaşanın içinde buluyor. Robert De Niro, Ben Stiller ve Owen Wilson ile“Zor Baba” (Meet the Parents), 31 Mart Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER