Binnur Kaya, Zengin ve Yoksul dizisindeki rolünü anlattı!

Binnur Kaya, Zengin ve Yoksul dizisindeki rolünü anlattı!
Çok yakında atv ekranlarında buluşmaya hazırlanan, NTC Medya’nın yapımını üstlendiği, yönetmen koltuğuna Deniz Yorulmazer’in oturduğu Zengin ve Yoksul dizisinin başrol oyuncularından Binnur Kaya, farklı bir rolle izleyicinin karşısına çıkacak.


 
Yepyeni bir karakter ile ekranlara geliyor
Ekranların sevilen yüzü Binnur Kaya, yeni dizisi Zengin ve Yoksul’u anlattı. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, tanıtımlarıyla adından sıkça söz ettiren, atv’nin iddialı dizisi Zengin ve Yoksul’un başrol oyuncusu Binnur Kaya, neden bu projeyi kabul ettiğini açıkladı. Hikaye kadar, yapımcı Mehmet Yiğit Alp’e de güvendiğini söyleyen Kaya, “Bu yolculuğa onunla çıkmak istedim. Yelda Eroğlu ve Hatice Meryem takip ettiğim ve kalemini çok beğendiğim başarılara imza atmış iki senarist. Deniz Yorulmazer, genç, disiplinli ve aklını işine nasıl yansıtacağını merak ettiğim, inisiyatif sahibi, güçlü bir yönetmen. Kadro sevdiğim, daha önceden tanıdığım oyuncu arkadaşlarım ve büyüklerimden oluşunca, yol kendini daha da merak ettirdi. ‘Yolun zamanı ve hikayesini’ önemseyen biri olarak, bu yolculukta güzel anılar biriktirmekle ilgileniyorum” dedi.


 
Herkes kadar iyi, herkes kadar kötü bir karakter
Birbiriyle bağlantılı ama bambaşka hayatlar yaşayan iki ailenin hikayesini konu alan Zengin ve Yoksul dizisinde Berrin karakterini canlandıran Binnur Kaya, yeni rolü ilgili, “Ben Berrin’de herkes kadar iyi herkes kadar kötü, arada kalmış bir kadın görüyorum. Hayata hep kendi açısından bakarak, kendisini haklı görüyor ve hakkının yenildiğine inanıyor. Berrin’in hikayesini hep beraber izleyip göreceğiz” dedi.
 
Dolu dolu bir hikaye
Hayatını, başka hayatlarla kıyaslamak insanların kendilerine takabileceği en fena çelmelerden biri diyen Binnur Kaya, “Kıyas, beklenti, çelişki, masum hayallerle yıkıcı arzuların birbirine karışması, işte Zengin ve Yoksul tüm bu duyguları içinde barındıran bir güçlü bir hikayeye sahip. Şimdiden işin hayata geçişinde emeği olan ve bizleri ekran karşısında seyreden her bir kişiye teşekkür ederim” şeklinde konuştu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER