Dünyanın Uyanışı kitabı Netflix dizisi oluyor!

Dünyanın Uyanışı kitabı Netflix dizisi oluyor!
“İnsanoğlunun hikâyesinin bittiği yerde, onun hikâyesi başlıyordu…”
 
Şengül Boybaş’ın Küsurat Yayınları etiketiyle raflarda yerini alan romanı Dünyanın Uyanışı Netflix dizisi oluyor! 
 
Proje ismini romandaki ana karakterden alan Atiye adlı yapım Netflix’in Türkiye’de yaptığı ikinci orijinal dizisi olacak. Çekimlerine başlanan dizinin başrolünde olan Beren Saat, Atiye isimli özel güçleri olan genç bir kadını canlandıracak. Mehmet Günsur, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova gibi yetenekli oyuncuların kadrosunda yer aldığı projenin çekimleri İstanbul ve Güneydoğu Anadolu’nun çeşitli şehirlerinde sürdürülecek. 
 
Göbeklitepe’nin Gizem Hikâyesine Yolculuk
 
Sekiz bölüm olarak tasarlanan dizide, genç ve güzel bir ressam olan Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikâyesi anlatılacak. Göbeklitepe’nin kadim tarihinin kendine yer bulacağı proje bu yıl gösterime girecek. Ailesi ve sevgilisiyle İstanbul’da mutlu bir hayat süren Atiye’nin hayatı dünyanın en eski tapınağı olan Göbeklitepe’ye yaptığı ziyaretle değişecek. Kazı alanında araştırmalarına devam eden arkeolog Erhan, Atiye’nin Göbeklitepe ile arasındaki bağı görmesine vesile olacak, geçmişle şimdinin panoraması başlayacak!
 
Şengül Boybaş Kimdir?
 
1980 yılında Tokat’ta doğan, Halkla İlişkiler ve İşletme lisans programlarının ardından Livcon Learning Academy'de Life Coach & NLP sertifika programını tamamlayan Şengül Boybaş’ın kaleme aldığı, Küsurat Yayınları’nın romanları arasında yerini alan Dünyanın Uyanışı sizleri sıra dışı bir kurgu ile karşılıyor. Üzerinde yaşadığımız bereketli toprakları, hayatın yanlış yaşanışını ve insanlığın sonsuz kez yenilişinin çarpıcı romanı Dünyanın Uyanışı’nı bir solukta okuyacaksınız! Sonunu merak etmekten kendinizi alamayacağınız, tek solukta okuyacağınız bu kitapla Atiye’nin sıra dışı kaderini doğurmasına, yeniden doğuşuna tanıklık etmeye hazır olun.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER