Dijital Müzik Platformu Stingray yepyeni Türkçe müzik kanallarıyla da D-Smart’ta!

Dijital Müzik Platformu Stingray yepyeni Türkçe müzik kanallarıyla da D-Smart’ta!
D-Smart, ayrıcalıklarına bir yenisini daha ekliyor. Modunuza ve tarzınıza uygun müziği istediğiniz zaman istediğiniz yere getiren dijital müzik platformu Stingray, şimdi yepyeni Türkçe müzik kanallarıyla da D-Smart’ta!

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu ve internet servis sağlayıcısı D-Smart, içerikleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Televizyonunuzdan, internetten, uygulamasını indirerek cep telefonu ve tabletinizden; istediğiniz her yerde istediğiniz zaman müzik dinleme ayrıcalığını yaşatan Stingray; Türkçe müzik kanallarıyla da D-Smart’ta!

D-Smart’ın 116. Kanalında Türkçe Müzik, 117. Kanalında Turkish Silk isimleriyle yer alan iki yeni müzik kanalı; Türkçe müzik dinleme keyfinize ayrıcalık ve kalite katıyor!

D-Smart’la televizyonunuzda dinleyebileceğiniz Stingray’i cep telefonunuzda kullanmak için uygulamayı indirin, kaynak listesinden D-Smart’ı seçin, Stingray müzik kanallarından birini dinletip aktivasyonunuzu gerçekleştirin. Bilgisayarınızda kullanmak isterseniz, aktivasyonu webplayer.stingray.com adresinden sağlayabilirsiniz. 

Tarzınıza uygun seçebileceğiniz yüzlerce müzik kanalının yanı sıra, Vibe özelliğiyle modunuza göre dinleyebileceğiniz binlerce şarkı elinizin altında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER