Refika ile Öze Dönüş programına Ata Demirer konuk olacak!

Refika ile Öze Dönüş programına Ata Demirer konuk olacak!
Türk mutfağına getirdiği taze bakışla ekranların sevilen ismi haline gelen Refika Birgül, bu programda mahallesi Kuzguncuk’ta, kendi mutfağında bizi ağırlıyor. Her programda özümüze dönerek; köfte, dolma, mantı gibi yemek zannettiğimiz pek çok lezzetin, aslında bize has birer Türk mutfağı tekniği olduğunu anlatıyor. Bu teknikleri anlayıp yaşatarak, Türk mutfağını dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaştırmayı amaçlıyor.

Eğlenceli ve kalabalık ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla “Refika ile Öze Dönüş”, mutfakta olduğu kadar sokakta yani hayatın içinde geçen gerçek bir program.

Bu ülkenin yerel tarifleri ve değerlerinden yola çıkan program, iyilik, umut ve kaliteli özgün içerik gibi tüm dünyada önemi artan global ihtiyaçları da karşılıyor. Herkesin kendi mutfağında kolayca hazırlayabileceği leziz tarifleriyle Refika Birgül, izleyicilere eğlenceli bir lezzet deneyimi sunuyor.

“Refika ile Öze Dönüş” programının 24 Mart Pazar günü saat: 11:15'te konuğu başarılı komedyen Ata Demirer olacak.

Refika’nın bu haftaki programının konusu fırın yemekleri olacak. Ayrıca çayın yanına sütün en güzel 3 halinden trileçe tatlısı yapılacak. Dost sofrasında balık üstadı Ata Demirer ağırlanacak ve gülmekten vakit bulanan anlarda Refika Birgül ve Ata Demirer balık yapmak için kolları sıvayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER