Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok, Discovery Channel'da ekrana gelecek!

Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok, Discovery Channel'da ekrana gelecek!
Yarışlar başlıyor! Ödül mü? Tam 40 bin dolar. “Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok” 22 Mart’tan itibaren her Cuma 21:55’te Discovery Channel’da.
 
Kansas’ın Topeka kentinde, büyük bir yarışçı kitlesinin 40 bin dolarlık ödülü kazanmak için mücadele edeceği büyük heyecan ve tehlike dolu yarışlar başlamak üzere. Bu sezon, ilk iki yarış Sokak Çılgınları ekibinde yarışabileceğini düşünen iddialı sürücülere açık ve bütün yarışçılar şampiyonada değerli puanlar kazanmak için yarışıyorlar. Ancak, pist üzerindeki beklenmedik engebeler ve en hızlı sürücülerin yarışıyor olması nedeniyle, para peşinde koşan yarışçıların her birine çok iş düşüyor. Kaybedecek şey bu kadar fazla olunca yarışçılar hem kendilerini hem de arabalarını sonuna kadar zorluyor. Gecenin sonunda, şansı yaver giden ve var gücüyle çalışan yarışın galibi olacak. 
 
Heyecan ve tehlike dolu yarışlara tanık olacağınız Sokak Çılgınları: Acemi Krallara Yer Yok (Street Outlaws: No Prep Kings) 22 Mart’tan itibaren her Cuma 21:55’te Discovery Channel ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER