Tin Star dizisi 3. ve final sezonu için onay aldı

Tin Star dizisi 3. ve final sezonu için onay aldı
İngiliz kanallardan Sky Atlantic'te yayınlanan Tin Star, üçüncü sezon onayını aldı. Üçüncü sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak.

Başrollerinde Tim Roth (Lie to Me) ve Christina Hendricks’in (Mad Men) yer aldığı Western tarzındaki dizinin ilk sezonu 10 bölüm, ikincisi ise 9 bölüm sürdü. 7 Mart'ta ikinci sezonunu tamamlayan Tin Star'ın kadrosunda Genevieve O’Reilly, Abigail Lawrie, Kevin Hanchard, Christopher Heyerdahl ve Stephen Walters gibi isimler de bulunuyor.

Jimmy Worth, geçmişinden kaçmak ve ailesini korumak için Kuzey Amerika’daki Rocky Mountains’ın yerleşen, eskiden bir dedektifken şimdilerde polis şefliği yapmaktadır. Mrs. Bradshaw’ın patronu olduğu olduğu yeni bir petrol şirketi sayesinde kasaba göç almaya başlayınca suç oranı da artar ve hatta ailesine saldıranlar olur. Worth de bu yüzden şiddete meyilli ikinci kişiliği Jack Devlin’i yeniden ortaya çıkarır ve intikam almak için harekete geçer.

Tin Star'ın üçüncü sezonunda Worth ailesi geçmişleriyle yüzleşmek için Birleşik Krallık'a dönecek. Onay haberi Sky Atlantic'in sosyal medya hesabı tarafından duyuruldu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER