Most Beautiful Thing ve Mirage, 22 Mart'ta Netflix Türkiye'de!

Most Beautiful Thing ve Mirage, 22 Mart'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal projeyi ve lisanslı içeriği hafta boyunca ekrana getirmeye devam edecek.

Amy Schumer Growing (19/3/2019)
Amy Schumer, Chicago Theatre'da çekilen yeni stand-up komedisinde evlilikten, hamilelikten, politikadan ve daha fazlasından bahsediyor.Carlo & Malik (22/3/2019)
Roma'da işlenen bir dizi cinayeti araştırmak üzere Fildişi Sahili doğumlu bir çaylakla ortak olan emektar cinayet masası polisi, ön yargılarıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Historia de un crimen: Colosio (22/3/2019)
Latin Amerika'daki çözülmemiş suçlara odaklanan antolojinin bu kısmı, Meksika devlet başkanı adayı Luis Donaldo Colosio'nun uğradığı suikastı ele alıyor.Most Beautiful Thing (22/3/2019)
Eşinin ortadan kaybolmasının ardından silik Maria Luiza, evini bir bossa nova kulübüne dönüştürür ve bağımsız bir kadın olarak kendini göstermeye başlar.Selling Sunset (22/3/2019)
Los Angeles'ın en seçkin emlakçılarını konu alan bu reality dizisi, onların cazip yaşantılarını, sosyetik satış listelerini ve yüksek profilli müşterilerini belgeliyor.


The Dirt (22/3/2019)
Mötley Crüe'nun sınır tanımayan otobiyografisinden uyarlanan bu filmde grup, heavy metal yıldızlığının en yüksek zirvelerine çıkıp en karanlık noktalarına iniyor.Mirage (22/3/2019)
Uzay-zamandaki bir sorun sayesinde geçmişe giderek bir oğlanın hayatını kurtaran Vera bu nedenle kendi kızını kaybedince onu geri getirmek için savaşır.ReMastered: The Miami Showband Massacre (22/3/2019)
1975'te Ulster destekçileri tarafından pusuya düşürülen Miami Showband grubunun üç üyesi Kuzey İrlanda'da öldürülür. Acaba bu suçun devletle bir bağlantısı var mıydı?

Charlie's Colorforms City (22/3/2019)
Sevimli ve komik Charlie ile ona eşlik eden renkli karakterler, sizleri yaratıcı şekillerle dolu olan şaşırtıcı öykü yolculuklarına çıkarıyor.

 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER