Erkenci Kuş'da Sanem ve Can baş başa Kartepe'ye gidiyor!

Erkenci Kuş'da Sanem ve Can baş başa Kartepe'ye gidiyor!
Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı ekranların en çok izlenen dizisi "Erkenci Kuş"'un yeni bölümünde Sanem ve Can baş başa Kartepe'ye gidiyor.

Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizinin yeni bölümünde iki aşığın gözlerden uzak geçireceği tatil büyük beğeni toplayacak.

SANEM VE CAN BARIŞACAK MI?
Çekimleri Kartepe'de gerçekleşen yeni bölümde Can, ilişkilerindeki sorunları konuşmak için Sanem'i dağa götürecek. Yoğun bir tempoyla çalışan Erkenci Kuş ekibi, Kartepe çekimlerini üç günde tamamlandı. Oyuncular ve ekibin aynı zamanda eğlenceli zaman geçirdiği Kartepe bölümü izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak. Sanem ve Can'ın tatlı sert çekişecekleri ama aynı zamanda kızakla karın keyfini çıkaracakları bölümde Sanem ve Can'ın barışması merakla bekleniyor.

ERKENCİ KUŞ'A YENİ İSİM!
Erkenci Kuş'a genç oyuncu Sevilay Çiftçi canlandıracağı Melis karakteriyle konuk olacak. Melis bölümde, Hüma'nın yeni asistanı olarak işe başlasa da Hüma'nın asıl amacı onu Emre ile yakınlaştırmaya çalışmak olacak.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın, senaristliğini Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak'ın üstlendiği Erkenci Kuş unutulmaz yeni bölümüyle Cumartesi günü saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER