Netflix, The Innocents dizisini de iptal etti

Netflix, The Innocents dizisini de iptal etti
Netflix'in bir dizisinden daha iptal haberi geldi. Dün One Day at a Time'ı iptal eden platform, The Innocents'a da onay vermedi.

Dizi, 24 Ağustos'ta sekiz bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelmişti. TVLine, Netflix'in dizinin devamını istemediğini ve ikinci sezonun olmayacağı duyurdu.

The Innocents Hakkında:

Ergenlik çağındaki Harry ve June, baskıcı ailelerinden uzaklaşmak için birlikte evden kaçar. Ancak bu sıradışı yolculukta kendileriyle ilgili keşfedecekleri şeyler, masum hayallerini rayından çıkarır. Ailelerinin her ikisinden de sakladığı sırlar ikilinin birbirine olan aşkını kırılma noktasına getirir. Sahip oldukları sıradışı özellikler ise kendilerini sonsuza dek ayırmak isteyen güçlerin niyetini ortaya çıkarır.

The Innocents Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls’in yönetiminde İngiltere merkezli New Pictures tarafından çekildi. Dizinin yapımcılığını Chris Croucher, yürütücü yapımcılığını ise Farren Blackburn (ile birlikte Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls) üstlendi. Blackburn ayrıca 8 bölümden altısının yönetmeni.

Dizide Sorcha Groundsell (Clique, Iona, Sleeping Lions) June karakterini, Percelle Ascott (Wizard vs. Aliens, The Weekend Movie) Harry karakterini, Guy Pearce (L.A. Confidential, Memento, The King’s Speech) ise Halvorson karakterini canlandırıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER