Bad Chad Garajı, DMAX'te ekrana gelecek!

Bad Chad Garajı, DMAX'te ekrana gelecek!
Hurdalıklardan toplanan metal parçaları ödül kazanan muhteşem arabalara dönüşür mü dersiniz? “Bad Chad Garajı” 18 Mart’tan itibaren her Pazartesi 21:55’te DMAX’te.
 
Usta araba imalatçısı Chad Hiltz’in hayatı bir Kanada rüyası. Hurdalıklardan ıskartaya çıkmış metal yığınlarını alıyor ve onları ödüllü arabalara dönüştürüyor. Turbo şarjlı bu seri, çok küçük bir bütçeyle yüksek performanslı araçlar üretip satan Chad Hiltz'i ve Canning kasabasındaki Green Goblin Customs araç özelleştirme dükkanındaki alışılmadık ekibini takip ediyor. Chad, özel yapım araçların yanı sıra, alüminyum şasili '51 model bir Hazel'dan, '63 model bir Valiant'a ve '71 model Merc Capri'ye kimi klasik arabaları da restore etmiş. Chad, hangi işi üstlenirse üstlensin, paslı bir enkazın potansiyelini görecek ve çoğunluğun gözünde hurda sayılan şeyleri muhteşem araçlara dönüştürecek yaratıcılığa sahip.
 
Montajcılar kralı Chad Hiltz ile Bad Chad Garajı (Bad Chad Customs) 18 Mart’tan itibaren her Pazartesi 21:55’te DMAX ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER