Bu Ben Miyim? ikinci bölümüyle TLC'de ekrana gelecek!

Bu Ben Miyim? ikinci bölümüyle TLC'de ekrana gelecek!
Türkiye’nin önde gelen ulusal eğlence ve yaşam tarzı kanalı TLC kanalının geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk yerel içeriği Bu Ben Miyim? programı ikinci bölümüyle 13 Mart Çarşamba günü saat 22:30’da TLC ekranlarında.

İlk bölümüyle büyük beğeni toplayan Bu Ben Miyim? programının ikinci bölümünde yıllarca 34 beden olan ve fiziğiyle alakalı herhangi bir sorun yaşamayan Yelda, geçirdiği sorunlu doğum sonrası karın bölgesinde oluşan şişlikten şikayetçi olduğu için Doctor B’nin kapısını çalıyor. Sıkıntılı bir doğum süreci geçiren ve doğumdan sonra da neredeyse 7 aylık hamile bir kadının karnını anımsatan karnından oldukça rahatsız olan Yelda, yıllardır sahip olduğu görüntüye tekrar kavuşmak istiyor. Diğer taraftan çocukluğundan beri kilo problemi olmayan ve daima spor yapan Aslıhan, yurt dışına çıkması ile birlikte değişen beslenme alışkanlıkları sebebi ile kilo almaya başlıyor. Bunu çok ciddi bir problem haline getiren Aslıhan, bilinçli olarak anoreksiya olmayı seçerek zayıflıyor ve yaklaşık 40 kilo veriyor. Ancak seçtiği sağlıksız yöntemler vücudunda ciddi deformasyonlara sebep oluyor ve ciddi deri sarkmaları yaşıyor. Üçüncü hasta Ozan Bey ise çocukluğundan beri kepçe kulaklarından muzdarip. Yıllarca alay konusu olan ve arkadaşlarıyla bile arasının bozulmasına sebep olan bu fiziksel bozukluktan bir an önce kurtulmak istiyor.

Bilimsel alt yapısı olan yenilikçi çalışmalarıyla Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da bir fenomen haline gelen Op. Dr. Bülent Cihantimur, geliştirdiği tekniklerle tıp bilimine yeni yöntemler ve farklı bakış açıları kazandırmaya devam ediyor. Amacının her zaman daha fazla mutluluk olduğunun söyleyen Doctor B “Ben bu işe bir sanat olarak bakıyorum. Bilimsel bir sanat! O yüzden ortaya çıkardığım şeyi sanat eseri olarak görüyorum” diyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER