ITV'nin yeni dizisi Beecham House dünya prömiyerini CANNESERIES'de yapacak

ITV'nin yeni dizisi Beecham House dünya prömiyerini CANNESERIES'de yapacak
İngiliz ITV kanalının Mart 2018'de onay verdiğini duyurduğumuz yeni dizisi Beecham House dünya prömiyerini CANNESERIES'de yapacak.

Hikayesi Hindistan'da geçen bir dönem dramasına olan dizinin ilk sezonu altı bölüm sürecek. Bend It Like Beckham ile bilinen Gurinder Chadha'nın hazırladığı dramanın gösterimi 7 Nisan'da Cannes'daki Palais des Festivals'de gerçekleştirilecek.

Yakışıklı ve duygusal John Beecham, ailesiyle yeni bir hayata başlamak ve ticarete atılmak için bir ev satın alır. Zengin ve seçkin biri olan John, East India Company ile düzgün ve karlı bir hayata adım atsa da geçmişi kendisini avlamaya başlar. Ancak o, eski hayatını geride bırakmaya ve toplumun saygın bir bireyi olmaya kararlıdır.

Dizide John'un ve ailesinin satın aldığı Beechem House'daki dedikodu ve ve spekülasyon dolu yaşantı da ekrana gelecek. John, evi yakınları ve arkadaşlarıyla doldursa da komplolar, uyumsuzluklar ve uğursuzluklar eksik olmaz. Dizi, 1000 yıllık Mughal döneminin kapanıp da Maharajaların hüküm sürmeye başladığı dönemde geçecek.

Bahsi geçen John'u Tom Bateman'ın (Vanity Fair, Murder on the Orient Express) canlandırdığı Beecham House'un kadrosunda Lesley Nicol (Downton Abbey), Gregory Fitoussi (Mr. Selfridge, The Bureau), Adil Ray (Citizen Khan, Ackley Bridge), Pallavi Sharda (Lion), Dakota Blue Richards (Endeavour), Leo Suter (Clique, Victoria), Bessie Carter (Howard’s End), Viveik Kalra (Blinded By The Light) ve Marc Warren (Safe, Hustle) gibi isimler yer alıyor.

Bu yıl ikincisi yapılacak içerik fuarı CANNESERIES, 5-10 Nisan 2019'da Cannes şehrinde düzenlenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER