Turn Up Charlie ve Love, Death & Robots 15 Mart'ta Netflix Türkiye'de!

Turn Up Charlie ve Love, Death & Robots 15 Mart'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Terrace House: Opening New Doors: 6. Kısım (12/3/2019)
Kaito ve Risako ev arkadaşlarıyla takılırken Yui ve Aio bir sonraki adımlarına karar vermeye çalışır. Aralarındaki arkadaşlık bağı hariç hiçbir şey kesin değildir.

Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits (12/3/2019)
Kemerlerinizi bağlayın. Jimmy Carr herkesi ve her şeyi hedef alan bu gösterisinde, üzerinde çok konuşulan stand-up kariyerinden en iyi esprileri paylaşıyor.Triple Frontier (13/3/2019)
Parasal sıkıntı çeken dört eski özel kuvvet askeri, Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmak üzere son derece riskli bir iş için bir araya gelir.Love, Death & Robots (15/3/2019)
Tim Miller ve David Fincher imzalı bir animasyon antoloji dizisi.Turn Up Charlie (15/3/2019)
Idris Elba, bir yandan süperstar dostunun 11 yaşındaki yaramaz kızına bakıcılık yaparken diğer yandan kariyerine tekrar start vermeye çalışan başarısız DJ rolünde.


If I Hadn't Met You (15/3/2019)
Evli ve çocuklu Eduard, ailesini trajik bir kazada kaybetmesinin ardından, biricik eşi için daha iyi bir kader arayışıyla paralel evrenlere seyahat eder.

Queer Eye: 3. Sezon (15/3/2019)
Muhteşem Beşli yollara düşüyor. Duygusal baştan yaratmalar ve şaşırtıcı dönüşümlerle dolu yeni bir sezon için istikamet Kansas City,  Missouri.


Burn Out (15/3/2019)
Oğlunun annesinin başı Paris'in yeraltı dünyasıyla belaya girdiğinde bir superbike yarışçısı, kadının borcunu kapatmak için uyuşturucu kuryeliği yapar.Dry Martina (15/3/2019)
Bir hayranla yaşanan tuhaf karşılaşma ve onun eski sevgilisiyle yapılan kaçamak, cinsel heyecan arayışındaki bir şarkıcıyı Şili'de bir maceraya sürükler.


Edoardo Ferrario: Temi Caldi (15/3/2019)
İtalyan komedyen Edoardo Ferrario, 30'lu yaşlardan bahsediyor ve çevre ülkelere yapılan seyahatlerin, sosyal medyanın ve craft bira sevenlerin tuhaflıklarını inceliyor.YooHoo to the Rescue (15/3/2019)
Sihirli YooTopia diyarından beş sevimli dost, başı dertte olan hayvanlara yardım için ekip çalışması ve özel aygıtlardan faydalanır ve bu sırada yeni arkadaşlar edinir.Robozuna: 2. Sezon (15/3/2019)
Ariston, Mangle ve Özgürlük Savaşçıları geri döndü. Ama kötü niyetli Danuvia'nın güçlü bir robotu ortaya sürmesiyle evlerini korumaları giderek zorlaşacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER