Seda Bakan soruyor: 5 milyon size çıksa ne yapardınız?

Seda Bakan soruyor: 5 milyon size çıksa ne yapardınız?
1 Mart’ta vizyona çıkan ve kadın erkek ilişkilerinin evrensel çıkmazlarını, bir piyango hikayesi üzerinden, komik, romantik ve macera dolu sahnelerle gözler önüne seren, yılın en eğlenceli filmi Öldür Beni Sevgilim’in başrol oyuncusu Seda Bakan sokağa çıktı ve filmde Demet ile Okan (Murat Boz) olarak yaşadıkları olayları halka sordu.
 
5 MİLYON SİZE ÇIKSA ÖNCE NE YAPARDINIZ?
Beşiktaş’ta halkın arasına karışan Seda Bakan’ önce size piyangodan 5 milyon çıksa ne yapardınız diye sordu. Gelen cevaplardan çıkan ortak cevap para insanı bozar olurken, en çok dünya turu yapmak, ev almak ve araba almak  hayaller arasında yer aldı.
 
YIL DÖNÜMÜ HEDİYESİ GÜLDÜRDÜ
Filmde evlilik yıl dönümlerinde Okan (Murat Boz) Demet’e “ütü” hediye edince, zaten bir AVM’nin yemek katında gerçekleşmekte olan yıl dönümü kutlaması trajikomik bir hal almaya başlar. Özellikle kadınların çok sık başına gelen bu hediye seçimi hakkında çıkan sonuçlar da filmde yaşanan durumu aratmadı.

Seda Bakan’ın sorduğu erkeklerin çoğu yaratıcı bir hediye bulamazken, kadınlar da yıl dönümlerinde kendilerine gelecek olan ütü, düdüklü tencere gibi hediyelerden mutlu olmayacaklarını belirttiler.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER