Ölümcül Sırlar Salı günü TLC ekranlarında!

Ölümcül Sırlar Salı günü TLC ekranlarında!
Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını gerçek suç hikayeleri ile anlatan polisiye dizi “Ölümcül Sırlar” 5 Mart’tan itibaren hafta içi her akşam saat 23:30’da TLC’de.

Bir cinayet soruşturması, beyaz bahçe çitlerinin ardında gizlenen hakikati açığa çıkarıp terk edilmiş aşıklardan, entrikacı eşlere ve tuhaf komşulara varıncaya kadar herkesi gözler önüne serdiğinde neler yaşanır? İntihar ettiği düşünülen bir eş ve annenin otopsisi sırasında yapılan bir keşif dedektifleri şaşkınlığa uğratır ve bölge sakinlerini derinden sarsar. Ayrıca, bir kadının talihsiz bir biçimde kazayla öldüğü düşünüldüğünde dedektifler dosyayı kapatmaya hazırdırlar fakat kadının yaraları ortaya çıkar. Polis müfettişleriyle ve görgü tanıklarıyla gerçekleştirilmiş röportajlar içeren bölümlerin her biri, her kurbanı kuşatan sırları katman katman çözüyor, ta ki tek bir gerçek kalana dek; o da hiçbir sırrın sonsuza dek gizli kalmayacağı.

Gerçeklere dayalı polisiye dizi Ölümcül Sırlar (Grave Secrets) 5 Mart’tan itibaren hafta içi her akşam saat 23:30’da TLC ekranlarında olacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER