Game of Thrones efsanesi en özel anlarıyla Digiturk'te ekrana gelecek!

Game of Thrones efsanesi en özel anlarıyla Digiturk'te ekrana gelecek!
Digiturk, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de diziseverlerin ilgiyle takip ettiği ‘Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonu öncesinde heyecanı yükseltecek çalışmalarını sürdürüyor.

Platform, 1 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında 1 No’lu beIN HD kanalında izleyicilerle buluşacak ‘Game of Thrones Özel’ yayınını başlattı. Bu özel yayında, tüm sezonlardan röportajlar, kamera arkası görüntüleri, hane ve karakter tanıtımları ile sezon özetleri ‘Game of Thrones’ tutkunlarıyla buluşuyor.

Televizyon tarihinin en çok izlenen ve her sezonu ses getiren dizilerinden ‘Game of Thrones’ efsanesinin sekizinci ve son sezonu öncesinde, Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk diziseverlere önemli bir sürpriz yaptı.

Platform, 1 Mart itibarıyla, 1 No’lu beIN HD kanalında Game Of Thrones özel yayınına başladı. 30 Nisan tarihine kadar sürecek yapımda, Game of Thrones’a ait en özel görüntüler, röportajlar, tanıtımlar ve sezon özetleri izleyicilerle buluşacak.

Kanal orijinal dilde Türkçe altyazı ile yayın yaparken, Türkiye ve Kıbrıs bölgelerinde Eutelsat ve Türksat üzerinden tüm Digiturk üyelerine açık olacak.

Efsanenin tutkunları böylece, Game Of Thrones’un en özel görüntülerini izleyerek                           15 Nisan’da sadece Digiturk’te yayınlanacak büyük final sezonu öncesi heyecana doyacak.  

Efsanenin final sezonu 15 Nisan’da Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı beIN CONNECT’te

Game of Thrones’un merakla beklenen final sezonu 15 Nisan sabah 04.00’te, Amerika ile aynı anda Türkçe altyazılı olarak beIN CONNECT’te yayınlanac

7 sezonun tamamı beIN CONNECT’te

Sekizinci ve son sezonu izleyicilerle buluşacak olan efsane dizinin ilk yedi sezonu ise, Digiturk’ün belgesel, dizi, film ve spor içeriğini zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden sunan beIN CONNECT uygulamasında izlenebiliyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER