Julia Roberts, Charlotte Walsh Likes To Win dizisinde yer almak için görüşmelere başladı

Julia Roberts, Charlotte Walsh Likes To Win dizisinde yer almak için görüşmelere başladı
Julia Roberts'ın yeni dizisi belli olmak üzere. Oscar ödüllü aktris, Charlotte Walsh Likes To Win dizisinde yer almak için görüşmelere başladı. Proje, online yayın platformu Amazon'da yayınlanması için hazırlanıyor.

Jo Piazza'nın yazdığı romanın uyarlaması olacak diziyi Brothers & Sisters ve The Slap (NBC) dizileriyle bilinen Jon Robin Baitz uyarlayacak. Amazon Studios, wiip ve Roberts'n yapım şirketi Red Om Films ise Charlotte Walsh Likes To Win'in yapımcılığını üstlendi.

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan roman, politik güç, mutlu bir evlilik ve mutluluk isteyen bir kadının hayatını konu alıyor. Charlotte Walsh, Silikon Vadisi'ndeki güzel işinden ayrılıp Senato'ya girmek için seçimlere katılmaya karar veriyor. Kocası ve üç çocuğuyla büyüdüğü yere dönüp çalışmaya başladığında ailesi, medya ve rakibi tarafından acımasızca yargılanıyor. Üstelik ortaya çıkan bir sır adaylığını ve sahip olduğu her şeyi tehdit eder hale geliyor. Tüm bu olanlar nedeniyle Charlotte'un bir fark yaratmak için ödemesi gereken bedele karar vermesi lazım.

Son olarak yine Amazon'un Homecoming dizisinin ilk sezonunda yer alan ve rolüyle Altın Küre adaylığı kazanan Roberts, yakında HBO'da yayınlanacak Today Will Be Different isimli diziyle de ekranda olacakBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER