Julia Roberts'ın yeni dizisi Today Will Be Different'ın kanalı belli oldu

Julia Roberts'ın yeni dizisi Today Will Be Different'ın kanalı belli oldu
Oscar ödüllüünlü oyuncu Julia Roberts'ın Today Will Be Different isimli yeni bir dizide yer alacağının haberini aralık ayında vermiştik. Kısa süre önce dizinin yayıncı kanalı da belli oldu.

Maria Semple'nin aynı isimli kitabından uyarlanacak olan uyarlama dizi, kaliteli yapımlarıyla bilinen HBO'da yayınlanacak. Geçtiğimiz ekim ayında yayımlanan kitabın haklarını Annapurna Pictures satın almıştı; Semple da projede yazar ve yapımcı olarak görev alarak kitabının uyarlamasını yapıyor. Ayrıca Julia Roberts yapımcı olarak da dizinin ekibine dahil olmuş durumda.

Hikaye ise Eleanor Flood'un bir gününü anlatıyor. Hayatının en güzel gününü geçirmek düşüncesiyle uyanan Eleanor önünde tuhaf ve yeni bir gelecek bulunca planlarını terk etmek zorunda kalıyor.

Semple'ın Annapurna Pictures ile 2012'de çıkan kitabı Where'd You Go Bernadette'in film uyarlaması için olan iş birliği ise devam ediyor.

Julia Roberts son olarak Ryan Murphy'nin HBO'da yayınlanan TV filmi The Normal Heart ile televizyon ekranına gelmişti. Rolü oyuncuya Emmy adaylığı da kazandırmıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER