Karanlık Çökünce, National Geograhic WILD’da ekrana gelecek!

Karanlık Çökünce, National Geograhic WILD’da ekrana gelecek!
The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman ve National Geographic WILD, ölümcül türlerin vahşi yaşamlarını ekranlara getiriyor. Çekilen ilk korku doğa belgeseli olan“Karanlık Çökünce”, ilk bölümüyle 4 Mart Pazartesi saat 20.00’de National Geographic WILD’da.

Efsanevi dizi The Walking Dead’in yaratıcısı Robert Kirkman, bu kez National Geogrpahic WILD ile sıra dışı bir iş birliği için karanlıkta bir yolculuğa çıkıyor. Vahşi doğadaki hayatın bilinmeyen korkunç yüzüne odaklanan yapım, olağanüstü görsellik ve izleyenleri içine çeken hikaye bir anlatım tarzını bir araya getiriyor. Endonezya, Kosta Rika gibi canlı çeşitliliğinin en yoğun olduğu bölgelerde güneşin batışıyla başlayan ve doğuşuna kadar devam eden korku dolu hikayelerin peşine düşen “Karanlık Çökünce”, izleyicilere bambaşka bir belgesel deneyimini sunuyor. Ölümcül türlerin hayatta kalma mücadelesini konu alan bu hikayelerde, yalnızca en şansı olanlar güneşin doğuşunu yeniden görebiliyor.

Korku ve gerilim türlerini bir araya getiren sıra dışı belgesel “Karanlık Çökünce”, 4 Mart’tan itibaren her Pazartesi saat 20.00’de National Geographic WILD’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER