Northern Rescue ve The Boy Who Harnessed the Wind 1 Mart'ta Netflix Türkiye'de!

Northern Rescue ve The Boy Who Harnessed the Wind 1 Mart'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye, hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirecek.

Van Helsing: 3. Sezon (2/26/2019)
Vanessa, üç yıl komada kaldıktan sonra vampirlerin istila ettiği bir dünyaya uyanır. Artık o ve hayatta kalan bir avuç insan yaşamları için savaşmak zorundadır.


Shadowhunters: The Mortal Instruments: 3. Sezon B (2/26/2019)
Clary Fray'in hikâyesi ve onun melekler, iblisler, vampirler ve kurt adamlarla yaşadığı maceralar, şaşırtıcı ve nefes kesen dizi finaliyle sona eriyor.


Isn't It Romantic (2/28/2019)
Tüm romantik şeylerden şüphe duyan bir mimar, bir gün gözlerini her şeyin ürpertici derecede kusursuz olduğu bir romantik komedi dünyasında açar. Rebel Wilson başrolde.Northern Rescue (1/3/2019)
John West, eşinin ölümünün ardından çocuklarıyla birlikte ücra bir sahil kasabasına yerleşir ve burada bir arama-kurtarma hizmetinin başına geçer.


Cricket Fever: Mumbai Indians (1/3/2019)
Takıma içeriden bir bakış ve bol miktarda kriket aksiyonu sunan bu dizide, Hindistan Premier Ligi şampiyonu Mumbai Indians'ın 2018 sezonu performansına tanıklık edin.


The Boy Who Harnessed the Wind (1/3/2019)
Bir fen bilgisi kitabından esinlenen 13 yaşındaki William Kamkwamba, Malavi'deki köyünü kıtlıktan kurtarmak için bir rüzgâr türbini inşa eder. Gerçek bir hikâye.


River's Edge (1/3/2019)
Liseli Haruna yalnız takılan Yamada ile arkadaş olur ve kendini Yamada, bir model ve Yamada'yı çılgınca seven bir kız arasındaki karmaşık ilişkide bulur.

Your Son (1/3/2019)
Oğlunun bir gece kulübünün dışında acımasızca dövülmesinin ardından bir cerrah, adaleti kendisi sağlamaya karar verir ve bunu yapanlardan intikam alır.

Losers (1/3/2019)
Kazanmanın her şey olduğu bir toplumda başarısızlıkla nasıl başa çıkabiliriz? Kılavuz olarak sporu seçen belgesel, kaybetme psikolojisini inceliyor.Larva Island: 2. Sezon (1/3/2019)
Yeni sezonda larva dostlar Kırmızı ve Sarı'nın yaşayacağı maskaralıklarla dolu eğlenceli maceralar arasında ikilinin adasının işgal edilmesi de var.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER