Syfy kanalı Nightflyers dizisini iptal etti

Syfy kanalı Nightflyers dizisini iptal etti
George R. R. Martin'in romanından uyarlanan psikolojik gerilim dizisi Nightflyers iptal oldu. Syfy kanalı diziye ikinci sezon onayı vermediğini açıkladı.

Yapımını Netflix işbirliği ile Universal Cable Productions'ün üstlendiği Nightflyers, gelecekte, Dünya'nın sonuna yaklaşıldığı bir dönemde geçiyor. Bir grup bilim adamı, evrendeki en gelişmiş uzay gemisi Nightflyer ile kurtuluşun anahtarı olduğunu düşündükleri bir uzay aracının peşine düşüyor. Ne var ki bir süre sonra geminin yapay zekasının ve hiç görmedikleri kaptanın onları uzayın korkunç ve ölümcül derinliklerine sürüklemeye çalıştığını ve kendi zihinleri tarafından engellendiklerini fark ediyorlar.

Kanal dizinin ilk beş bölümü 2-6 Aralık tarihleri arasında her gün bir bölüm şeklinde, diğer beş bölüm de 9-13 Aralık tarihleri arasında her gün bir bölüm şeklinde yayınlamıştı. Ancak beklenen reyting oranları elde edilememişti.

Gretchen Mol’un (Broadwalk Empire) Dr. Agatha Matheson karakterini canlandırdığı dizide, Karl D’Branin rolünde Eoin Macken (The Night Shift), Roy Eris rolünde ise David Ajala (Fast & Furious 6) yer alıyor. Dizinin başrol kadrosundaki diğer isimler arasında ise Sam Strike (EastEnders), Maya Eshet (Teen Wolf), Angus Sampson (Fargo), Jodie Turner-Smith (The Last Ship) ve Brían F. O'Byrne (Million Dollar Baby) bulunuyor.

Nightflyers bölümleri Netflix bünyesinde de yer alıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER