Robin Lord Taylor, YOU dizisinin 2. sezonunun kadrosuna dahil oldu

Robin Lord Taylor, YOU dizisinin 2. sezonunun kadrosuna dahil oldu
Gotham dizisinde canlandırdığı Penguin karakteriyle bilinen Robin Lord Taylor, YOU'nun ikinci sezonunun kadrosuna katıldı.

Dizinin ikinci sezonunuda Penn Badgley'e Haunting of Hill House dizisiyle bilinen Victoria Pedretti eşlik edecek. İlk sezonu Lifetime kanalında ekrana gelen ve uluslararası dağıtımını Netflix'in üstlendiği You, ikinci sezon öncesi Netflix'e transfer oldu. Caroline Kepnes'in aynı isimli kitabından uyarlanan You'nun dizi uyarlamasının ikinci sezonunun ikinci kitaba dayanması bekleniyor.

Kadroya yeni dahil olan Taylor, sezonda birden fazla bölümde yer alacak. Will karakteri işi gereği berbat insanlarla ilgilense de kendisi düşünceli, zeki ve cana yakın bir isim. Ancak sezonda kendisini zor bir durumun içinde bulacak. Sezonun kadrosunda Pedretti ve Taylor dışında Ambyr Childers (Candice), James Scully ve Jenna Ortega da yer alacak. 

Scully, Pedretti'nin karakteri Love'ın erkek kardeşi Forty Quinn'i canlandıracak. Forty, 12 adımlık bağımlılık tedavisinde dayanak kaynağı olarak kız kardeşini gören bir adam. Ortega ise Ellie isminde sokaklarda kendi kendine büyümesi gerekmiş ve para için gerektiğinde üç kağıt çevirmekten geri kalmayan genç bir kızı oynayacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER