Gülperi ve Kadir'in unutulmaz aşk sahneleri sadece RaniniTV’de!

Gülperi ve Kadir'in unutulmaz aşk sahneleri sadece RaniniTV’de!
Yapımını Tims & B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı Gülperi dizisinde Gülperi ve Kadir’in yaşadığı büyük aşk, sezonun en büyüleyici ve en gerçekçi hikayesine sahip. Gülperi ve Kadir'in unutulmaz aşk sahnelerinden özel olarak hazırlanan video sadece RaniniTV’de...

Ekrana geldiği ilk bölümden bu yana tam 19 haftadır evlerimize misafir olan dizide, Gülperi ve Kadir'in yaşadığı büyük zorluklar ve engellere rağmen birbirlerinden nasıl kopamadıkları anlatan özel video sevenleriyle buluştu.

Gülperi, üç çocuğunu kazanmak için girdiği zorlu mücadelede gençlik aşkı avukat Kadir'in kapısını çalmasıyla başlayan hikaye milyonların kalbine kısa sürede  taht kurdu. Aşıkların üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen yeniden alevlenen aşkı her hafta izleyenleri büyüledi. Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde ise yaşadığı acı olaylardan dolayı Kadir'e olan aşkını şimdiye dek dile getiremeyen Gülperi, Kadir'in evlilik teklifini kabul ederek ilk kez aşkını itiraf etti.

Gülperi ve Kadir'in yayınlanan özel videoda unutulmaz aşk diyalogları ve sahneleri ilk kez bir araya getirildi.

İşte o video klip: 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER