Hulu'nun Patricia Arquette'li yeni dizisi The Act 20 Mart'ta başlıyor

Hulu'nun Patricia Arquette'li yeni dizisi The Act 20 Mart'ta başlıyor
Oscar ödüllü Patricia Arquette'in başrolde yer aldığı yeni drama dizisi The Act'in 20 Mart'ta başlayacağı duyuruldu ve ilk tanıtımı yayınlandı.

Hulu'da yayınlanacak antoloji dizisi The Act'ın ilk sezonu Buzzfeed'de 2016 yılında yayınlanan Michelle Dean imzalı bir yazıya dayanıyor. Gypsy Blanchard'ın (Joey King) aşırı korumacı annesinden kurtulmak istemesi pek çok sırrın ortaya çıkmasına, bir cinayetin işlenmesine sebep oluyor.

Dee Dee (Arquette), tekerlekli sandalyedeki kızını şimdiye kadar Katrina, ciddi hastalıklar veya evsizlik gibi önemli pek çok sorundan kurtarmıştır. Springfield'de devam ettirdikleri hayatları dışarıdan mükemmel görünse de kapalı kapıların ardında özellikle Dee Dee'nin kontrolcü olması nedeniyle durum pek de öyle değildir.

Nick Antosca ve Michelle Dean'in senaryosunu yazdığı The Act'ın yapımcılığını Universal Cable Productions, yönetmenliğini Laure de Clermont-Tonnerre üstlendi. Kadroda King ve Arquette dışında Chloë Sevigny ve AnnaSophia Robb da yer alıyor. Dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER