Bad Boys film serisinin dizi uyarlaması L.A.’s Finest 13 Mayıs'ta başlıyor

Bad Boys film serisinin dizi uyarlaması L.A.’s Finest 13 Mayıs'ta başlıyor
Bad Boys film serisinden uyarlanan yeni dizi L.A.’s Finest ekrana çıkmak için geri sayıma başladı. Amerika'daki uydu ve telekominikasyon şirketlerinden Charter Communications'a bağlı Spectrum'da yayınlanacak dizi 13 Mayıs'ta başlayacak.

Gabrielle Union ve Jessica Alba‘nın başrollerini paylaşacağı dizinin sezonu 13 bölüm sürecek. Union'ın ikinci filmde canlandırdığı DEA ajanı Syd Burnett karakteriyle yer aldığı dizi projesinde Syd'in LAPD dedektifi olarak yeni bir başlangıç yapması planlanıyor.Yeni görevinde de Nancy McKenna (Alba) ile ortak olacak. Karakter odaklı yeni polisiye uyarlaması hayat tarzları ve karakterleri birbirinden tamamen farklı iki kadını merkezine koyacak. 

Kadrodaki isimlerden Barry Sloane iki ortağın radarındaki Ray Sherman'ın (Zach McGowan) kardeşini canlandıracak. Dante isimli karakter her ne kadar eski hayatını arka bırakmak ve kardeşinin işlerinden uzak durmak istese de bu durum istediği kadar kolay olmayacak. L.A.'s Finest dizisinin kadrosunda Ernie Hudson, Zack Gilford, Duane Martin ve Ryan McPartlin gibi isimler de yer alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER