Türkiye Gençlik Ödülleri: En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya

Türkiye Gençlik Ödülleri: En İyi Kadın Oyuncu Serenay Sarıkaya

GENÇ LİDERLER BULUŞMASI VE TÜRKİYE GENÇLİK ÖDÜLLERİ TÜRKİYE’NİN DEV MARKALARINI VE ÜNLÜ STARLARINI GENÇLERLE BULUŞTURUYOR

Türkiye’nin yetenekli genç girişimcilerinin yer aldığı Genç Liderler Buluşması ve Türkiye Gençlik Ödülleri, 22 Şubat Pazar Günü dev markaların başarılı CEO’larını ve birçok ünlü starı bir araya getiriyor.

İkincisi gerçekleşecek olan Genç Liderler Buluşması ve Türkiye Gençlik Ödülleri’ne Ferrari - Maserati Türkiye CEO’su Sinan Saip, Unilever Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, Turkcell Perakende E. Başkanı Sait Ayaydın konuşmacı olarak katılırken, Türkan Şoray, Meryem Üzerli, Serenay Sarıkaya, Gökhan Türkmen, Ozan Doğulu gibi ünlü isimler Türkiye Gençlik Ödülleri’nin sahibi olacak.

İlki 2014 yılında gerçekleştirilen Genç Liderler Buluşması ve Türkiye Gençlik Ödülleri’nin ikincisi 22 Şubat Pazar günü İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl MCD Gençlik Kulübü ve Manivela tarafından düzenlenen organizasyon, bu yıl Acayip İşler akademisi ve Genç Lider Kulübü tarafından çok daha geniş katılımlı ve görkemli bir organizasyona dönüşerek gerçekleşecek. 3 binin üzerinde üniversite öğrencisinin katılacağı Genç Liderler Buluşması ve Türkiye Gençlik Ödülleri etkinliğine, dev markaların CEO’ları gençlere tavsiyelerde bulunacak. Organizasyonda iş dünyasından kurum ve markaların yöneticileri yanı sıra özel söyleşi programları da yer alıyor. Aynı zamanda Program içinde gençler, Ünlü Komedyen ve Oyuncu Erdem Yener ile söyleşi imkânı da bulacak.

Dev markaların başarılı CEO’ larını ve birçok ünlü simanın ağırlanacağı etkinliğin moderatörlüğünü ise CNN Türk ekranlarından tanıdığımız Burak Törün yapacak.. Etkinlik Aynı zamanda Kral TV ekranlarından da canlı olarak yayınlanacak.

Unilever, CarrefourSA, MUDO, Koçtaş, Eczacıbaşı, Defacto, Markafoni, AtlasJet gibi Türkiye’nin en önde gelen markalarının yöneticileri genç girişimci adaylarına önderlik edecek. Keyifli sohbetlerin gerçekleşeceği etkinliğe ise 3 bin öğrenci katılım sağlıyor.

Türkiye’nin En İyilerine Ödül Töreni için Toplamda 6.075.971 ( Altı Milyon Yetmişbeş Bin Dokuzyüz Yetmişbir ) Oy Kullanıldı.

Oylamalar Sonucunda 

En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Serenay Sarıkaya, 

En Sevilen Kadın Ünlü ödülünü Meryem Uzerli 

alıyor. Türkiye Gençlik Ödülleri , Türkiye'nin en iyilerini, 60 gün boyunca internet sitesinden yapılan oylamaların sonucunda belirledi. Oylama başladığından son saniyeye kadar sonuçların halka açık olması adaylar arasındaki rekabeti de arttırdı.

480 farklı adayın, 48 kategoride kıyasıya yarıştığı oylamada toplamda 6.075.971 ( Altı Milyon Yetmişbeş Bin Dokuzyüz Yetmişbir ) oy kullanıldı.

Kazanan adaylar, 22 Şubat 2015 Pazar günü saat 18:30 'da ICC ( İstanbul Kongre Merkezi )'nde yapılacak görkemli bir gecede ödüllerine kavuşacak.

En iyilerin seçildiği Türkiye Gençlik Ödülleri’nde En İyi Şarkı ödülünü Ozan Doğulu düet yaptı. Ece Seçkin ‘Hoşuna mı gidiyor?’ alırken, En İyi Usta Kadın Oyuncu ödülünü Türkan Şoray, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Çağatay Ulusoy, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Serenay Sarıkaya, En Sevilen Kadın Ünlü ödülünü Meryem Uzerli alıyor. Daha birçok En’in yaşanacağı etkinlikte sevilen parçalarıyla Gökhan Türkmen En iyi Erkek Sanatçı ödülüne layık görülüyor.

Güçlü sesiyle geniş bir hayran kitlesine sahip Rock Müziğin Yıldızı Sanatçı Şebnem Ferah ise En İyi Kadın Sanatçı ödülünün sahibi oluyor. Şirketlerin ve haber kanallarının da En’lerinin seçildiği etkinlikte Fox Haber En İyi Haber Programı olarak seçiliyor. Türk Hava Yolları ise En İyi Şirket ödülün sahibi olurken, En İyi Aile Şirketi olarak Koç Holding seçiliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER