Son üç yılın şampiyonu atv, 2019’a da birincilikle başladı!

Son üç yılın şampiyonu atv, 2019’a da birincilikle başladı!
atv, yayınladığı dizi ve programlarıyla Ocak ayında da Tüm Gün - Tüm Kişiler, kategorisinde en çok izlenen kanal oldu.
 
Kantar Medya’dan alınan verilere göre, Ocak ayında da yüksek izlenme oranlarına sahip olan atv, 2016’dan bu yana birincilik koltuğunda oturmaya devam ediyor.
 
“Dizi atv’de izlenir!”
Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, en çok izlenen kanal olma unvanını taşıyor. atv’yi ilgiyle takip edilen, sabah kuşağının reyting rekorları kıran ve milyonları ekrana kilitleyen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 10 sezondur ekranda yer alan Esra Erol’da, gündemin nabzını tutan haber programları atv Ana Haber Bülteni, atv Gün Ortası, Kahvaltı  Haberleri, atv’de Hafta Sonu, Son Durak, dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster, samimi ve hoş sohbetiyle izleyenlerin gönlünü fetheden Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programları, atv ekranının sevilen, çok izlenilen dizi ve programları ile ilgili pek çok çok detay ile özel ana ulaşabileceğiniz Dizi TV, izleyicinin beğeniyle takip ettiği dizilerden, Türkiye’nin en güçlü ailelerinden olan Çakırbeyli’lerin güç savaşını efsane bir oyuncu kadrosuyla anlatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz'e sığınan Nefes'le onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir'in imkansız aşkının anlatıldığı Sen Anlat Karadeniz, yayınladığı ilk günden itibaren birincilikle devam eden, aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova, hafta içi her gün ekranlara gelen günlük dizi Beni Bırakma ve Ziraat Türkiye Kupası maçları birinciliğe taşıdı.
 
Milyonları ekrana kilitleyen atv; coşku, sevgi, aşk, tutku ve heyecan dolu dizilerle izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.
 

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER