Damla Colbay, Tohum Otizm Vakfı’nın okulunu ziyaret etti!

Damla Colbay, Tohum Otizm Vakfı’nın okulunu ziyaret etti!
Son olarak fenomen dizi ‘İçerde’nin Eylem’i olarak izleyicilerle buluşan Damla Colbay, Tohum Otizm Vakfı’nın okulunu ziyaret etti. Okulun öğrencileriyle bir araya gelen Colbay, onlarla birlikte rengarenk, birbirinden farklı bileklikler tasarlayarak keyifli saatler geçirdi. 
 
Genç kuşağın sevilen oyuncularından Damla Colbay, geçtiğimiz haftalarda anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Otizme farkındalık amacıyla kurulan Tohum Otizm Vakfı’nın okuluna giden Colbay, burada öğrencilerle bir araya geldi. Okulu gezip onlarla sohbet eden oyuncu, daha sonra vakfın öğrencilerinin eğitim bursunu sağlamak amacıyla kurulan Pour La Bonte için bileklikler tasarladı. 


 
Esprili ve sıcak tavırlarıyla bir araya geldiği öğrencilerin sevgisini kazanan Colbay’ın okulun öğrencilerinden Ozan’la birlikte tasarladığı iki bileklik, Pour La Bonte’nin web sitesinden satışa sunuluyor. Okuldan ayrılırken yakın zamanda yeniden burayı ziyaret etmek istediğini belirten oyuncu bu unutulmaz deneyimi şu sözlerle anlattı: “Ben de vakfı ziyaret ettikten sonra bu farkındalığa ulaşmış biri olarak söyleyebilirim ki hala ne yazık ki otizm konusunda yeterli bilgiye sahip değiliz. Fakat Tohum Otizm Vakfı’nın yaptığı çalışmaların pek çok çocuğun ve ailenin hayatını değiştirdiğini gördüm. Biz de elimizden geldiğince yardımcı olarak bir çocuğun hayatını değiştirmesinde hem çocuklarımıza hem de ailelere destek verebiliriz. Bu vakfı sevgi ile büyütebiliriz.”
 
Damla Colbay, okuldan ayrılmadan önce birlikte bileklik yaptığı öğrencilerle birlikte fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER