CBS'ten üç yeni dizisine 2. sezon onayı geldi: Magnum P.I., FBI & The Neighborhood

CBS'ten üç yeni dizisine 2. sezon onayı geldi: Magnum P.I., FBI & The Neighborhood
CBS kanalı ilk sezonuyla ekranda olan üç yeni dizisine ikinci sezon onayı verdiğini duyurdu. Magnum P.I., FBI ve The Neighborhood dizileri ikinci sezonlarını garantilediler.

Tom Selleck'in başrolünde olduğu aynı isimli 80'ler dizisinin modern versiyonu olarak ekrana gelen Magnum P.I., polisiye drama bir yapım. Başrolünde Jay Hernandez'in yer aldığı dizinin kadrosunda Perdita Weeks, Zachary Knighton, Stephen Hill ve Tim Kang de yer alıyor. Pazartesi günleri yayınlanan dizinin sezonu 20 bölüm sürecek.

Dick Wolf'un yapımcılığını üstlendiği bir diğer polisiye drama FBI ise New York saha ofisininde çalışanların merkezinde yer aldığı bir yapım. Missy Peregrym'in başrolünde olduğu dizinin kadrosunda Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Ebonée Noel ve Sela Ward da yer alıyor.  Salı günleri yayınlanan FBI'ın sezonu 22 bölüm sürecek.

Kanalın yeni komedisi The Neighborhood ise siyahların ağırlıklı yaşadığı bir mahalleye taşınan beyaz bir aile ve yan komşularını konu alıyor. Cedric the Entertainer, Max Greenfield, Beth Behrs, Tichina Arnold, Sheaun McKinney ve Marcel Spears'ın başrolünde olduğu projenin bölümleri pazartesi yayınlanıyor ve ilk sezonu 22 bölüm sürecek.

CBS'in kararıyla birlikte hakkında henüz bir karar vermediği yeni diziler olarak Murphy Brown, Happy Together ve God Friended Me kaldı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER