Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor!
Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, dizilerin ekran arasının ardından tüm heyecanıyla bu hafta yeniden ekrana geliyor!
 
Yılın en iddialı ve büyük prodüksiyonu, 16 hafta boyunca olduğu gibi her Perşembe heyecanla izlenecek bölümleri ile ekranda olacak!
 
HÜNKAR İLE FEKELİ TOKALAŞMASI!
 
Çukurova’nın hakimi Demir ve İstanbullu Yılmaz’ın, Zülayha’yı ve Züleyha’nın aşkını kazanmak için verdikleri mücadale her hafta soluksuz izleniyor. Her bölüm daha derinleyen hesapların ortaya çıktığı dizinin son bölümünde eski aşıklar bir araya gelmişti! Hem Yılmaz ve Züleyha, hem de Hünkar ve Fekeli, karşı karşıya gelip, aynı havayı solumuştu.
 
Hayırseverler Derneği Geleneksel Yardımlaşma Gecesi’ne 50 bilet alarak tek başına gelen Fekeli, tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Karışık duyguların pençesinde Hünkar, kocasının katili Fekeli’nin elini havada bırakmamış ve onunla tokalaşmıştı..
 
Olaylı akşamın finalini ise Yılmaz yapmıştı! Züleyha’nın el emeği göz nuru, kanaviçede işlediği tavus kuşu motifli kırlent için açık artırmada en büyük teklifi Yılmaz vermişti! Yüz liradan açılan kırlente 5 bin lira teklif etmişti, Demir Yaman’ın teklifi ise 200 lira idi.
 
Kerem Alışık’ın hayat verdiği “Fekeli” karakteri, diziye dahil olduğu andan itibaren büyük heyecan yaratmış ve adeta fenomen olmuştu.
 
Yayınlanmaya başladığı ilk hafta itibariyle Perşembe akşamlarının rating sıralamasında, açık ara zirvenin sahibi ‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe ATV’de!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER