Deniz Ali Tatar'la 6.Seans, Can Dostlar filminin oyuncularını konuk etti!

Deniz Ali Tatar'la 6.Seans, Can Dostlar filminin oyuncularını konuk etti!
Sinemaseverlerle YouTube’da buluşan “Deniz Ali Tatar’la 6.Seans”ta, sinemaya dair merak edilenler konuşulmaya devam ediyor! Güldüy Güldüy Show'un çocuk oyuncularının başrolünde yer aldığı eğlenceli komedi ve dram öğeleri de içeren “Can Dostlar” filminden Berat Efe Parlar, Dora Dalgıç, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Taha Sönmezışık ve Zeynep Ilgın Çelik 6. Seans’ın konuğu oldu!

Geçtiğimiz yıl “Bizim Köyün Şarkısı” filmiyle, izleyenlere dostluğu ve arkadaşlığı anlatan Güldüy Güldüy Show'un küçük yıldızları, yeni filmleri “Can Dostlar” da Kimsenin oynamadığı gizemli parkta oyun oynayabilmek için kolları sıvıyor. Filmin oyuncularından Berat Efe Parlar, Dora Dalgıç, Esat Polat Güler, Eda Döğer, Taha Sönmezışık ve Zeynep Ilgın Çelik; Filmde çocukların bir arkadaş grubu kurmak için uğraş verdiklerini ve parkta oynamak için Kötü Kazım’a karşı mücadele ettiklerini anlatıyorlar. Ayrıca küçük yıldızlar filmin sadece çocuklara göre değil, büyükleri de izlerken çocukluklarına götürebilecek bir film olduğundan bahsediyorlar.

Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER