Bir Banka Soygunu Komedisi'ne övgü yağmuru!

Bir Banka Soygunu Komedisi'ne övgü yağmuru!
Yapımcılığını BKM'nin üstlendiği, başrollerinde Serhat Tutumluer, Seren Şirince veBora Akkaş’ın yer aldığı "Bir Banka Soygunu Komedisi" adlı müzikli oyun izleyenleri hayran bırakıyor.

Oyunu geçtiğimiz günlerde seyreden ünlü isimler Bir Banka Soygunu Komedisi'ni övgü yağmuruna tuttu. 

Esra Ronabar; Çok güzel bir oyundu. Çok keyifliydi. Şafak Karaali ve Serhat Tutumluer benim İzmir Şehir Tiyatrosu'ndan arkadaşlarım aslında ustalarım. Onlar bulvar komedisini çok iyi oynayan deneyimli aktörler. Genç oyuncu arkadaşlarım da çok keyifli oynuyorlardı. Harika bir oyun kazandık. 

Özgür Çevik: Çok keyif aldım.  Çok eğlenceli bir oyun. Herkese izlemesini tavsiye ediyorum.

Seda Türkmen: Çok keyifli, çok güldük, çok eğlendik. Oyuncuların performansı muhteşem. İşlerini çok iyi yapmışlar. Bu sezon keyifli bir oyun seyirciyi bekliyor.Hatice Aslan:   Oyuncuların yüreğine, bedenine, nefesine sağlık. Gerçekten  teknik olarak zor bir oyunu başarmışlar. Tebrik ediyorum.

Barış Falay;Komediyi özleyenler için, bulvar komedisini özleyenler için harika bir oyun. Güzel vakit geçirmek isteyenler bence koşarak gelsinler bu oyuna.

Şeyda Halis:Çok güzeldi, çok eğlenceliydi. Bu oyunda çok sevdiğim dostlarım ve eşim oynuyor. Çok büyük mutluluk duydum.Çok güzel bir oyun ve herkese tavsiye ediyorum. 
 
Yoğun talep üzerine Şubat biletleri de satışa sunuldu.
 
 
Oyun tarihleri; 
19 Ocak Cumartesi 2019             Saat:21:00
07 Şubat Perşembe 2019             Saat: 20:30
12 Şubat Salı 2019                       Saat: 20:30
 
Oyun hakkında; 
Bu şehirde herkes sahtekar! Minneapolis ’de hırsızlar kol geziyor.
Herkesin gözü Şehir Bankası’na emanet edilen paha biçilmez elmasta. Özellikle de hapisten kaçan azılı suçluların. Başı boş bırakılmış beceriksiz banka çalışanları, yan kesiciler ve bu karmaşanın içinden çıkan aşk hikayeleri. 

Mekan: Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi

Bilet fiyatları: Salon 90,00TL/ Balkon 75,00TL /  Öğrenci 60,00TL
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER