Digiturk’ten çocuklara sömestr sürprizi!

Digiturk’ten çocuklara sömestr sürprizi!
Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, sömestr tatili boyunca yayın yapacak beIN MOVIES FAMILY KIDS kanalıyla, en sevilen çocuk filmlerini ve Oscar almış ya da aday olmuş animasyonları tüm üyeleriyle buluşturuyor.

Digiturk’ün zengin eğlence içeriğini zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden sunan beIN CONNECT uygulaması da “Çocuk” kategorisi altındaki 2 bini aşkın içerikle, sömestr tatili keyfini katlayacak.

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk, sömestr tatili için üyelerine yeni sürprizler hazırladı. Aile boyu eğlencenin adresi beIN MOVIES FAMILY HD kanalı, sömestr tatili boyunca beIN MOVIES FAMILY KIDS HD ismiyle en sevilen çocuk ve aile filmlerini, ses getiren animasyonları ve çizgi filmleri ekrana taşıyacak. Tüm Digiturk üyeleri, bu eğlenceli içerikleri 1 no’lu kanaldan, sömestr tatili boyunca, herhangi bir ek ücret ödemeden keyifle izleyebilecek.

beIN CONNECT’te 2 bini aşkın çocuklara uygun içerik

Digiturk’ün belgesel, dizi, film ve spor içeriğini zaman ve mekandan bağımsız olarak internet üzerinden sunan beIN CONNECT uygulamasıyla, sömestr tatilinde eğlence, ailecek yaşanacak. beIN CONNECT’teki “Çocuk” kategorisi altındaki 2 bini aşkın içerikle, sömestr tatili keyfi katlanacak.

Sömestir filmleri
“Canavarın Çağrısı” (A Monster Calls), “Fındık İşi” (The Nut Job), “Fındık İşi 2” (Nut Job 2, The: Nutty By Nature), “Mutlu Canavar Ailesi” (Happy Family), “Çılgın Hırsız 3” (Despicable Me 3), “My Little Pony Filmi” (My Little Pony: The Movie), “Dipdip: Bir Okyanus Macerası” (Deep), “Süper Yetenek” (Rock Dog), “Lego Ninjago Filmi” (The Lego Ninjago Movie), “Bak Şu Leyleğe” (A Stork's Journey), “Arabalar” (Cars), “Arabalar 3” (Cars 3), “İnanılmaz Aile” (The Incredibles), “Coco”, “Aslan Kral” (Lion King), “Rapunzel” (Tangled) ve “Karlar Ülkesi” (Frozen) çocukların zevkle izleyeceği onlarca filmden bazıları...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER