Julia Roberts, Homecoming dizisinin ikinci sezonunda yer almayacak

Julia Roberts, Homecoming dizisinin ikinci sezonunda yer almayacak
Julia Roberts'ın Homecoming dizisindeki rolü sona erdi. Rolüyle Altın Küre adaylığı kazanan Roberts, ikinci sezonda yer almayacak.

Mr. Robot'un yaratıcısı Sam Esmail'in hazırladığı dizide yapımcı pozisyonunda kalmaya devam edecek olan aktristin konuk olarak yer alma ihtimali bulunuyor. Ancak anlaşması tek sezonluk olan oyuncu ikinci seonda kadrolu olarak yer almayacak. Hatta yakında HBO'da yayınlanacak Today Will Be Different isimli dizide de yer alacak. Homecoming'in ilk sezonunda yer alan isimlerden Stephan James, Bobby Cannavale, Shea Whigham, Alex Karpovsky ve Sissy Spacek ise ikinci sezon için geri dönecekler.

Homecoming, aynı isimli altı bölümlük podcast serisine dayanıyor. Dizinin merkezinde gizli bir devlet tesisinde çalışan bir kadın, bu kadının hırslı patronu ve sivil hayata dönmeye çalışan bir asker yer alıyor. Tesis askerlerin sosyal hayata alışmasına yardım ediyormuş gibi dursa da işler perde arkasında pek de göründüğü gibi değil. Dört yıl sonrasında işini bırakmış ve küçük bir kasabada garsonluk yapan Heidi'nin karşısına Savunma Bakanlığı'nda görevli birisi çıkıyor ve tesisi neden bıraktığını sorguluyor.

Bahsi geçen Heidi isimli kadını Roberts, asker Walter'ı Stephan James ve patron Colin'i Carnivale canlandırıyor. Dizinin 10 bölümlük ilk sezonu 2 Kasım'da ekrana gelmişti. Gelecek ikinci sezonun podcast serisinden biraz farklı olması bekleniyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER