Grace and Frankie ve Star Trek: Discovery 18 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!

Grace and Frankie ve Star Trek: Discovery 18 Ocak'ta Netflix Türkiye'de!
Netflix Türkiye hafta boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek.

Revenger (1/15/2019)
En azılı suçluların tutulduğu Sura Adası'ndaki hapishaneye giden adamın bir tek amacı vardır: Ailesinin intikamını almak.Sebastian Maniscalco: Stay Hungry (1/15/2019)
Sebastian Maniscalco, sıkı çalışmanın ve azmin önemini vurguladığı bu gösteride yemeklerle ilgili esprileriyle izleyenleri kahkahalara boğuyor.Grace and Frankie: 5. Sezon (1/18/2019)
Birbirinden pek haz etmeyen Grace ve Frankie, kocalarının 20 yıldır ilişki yaşadığını öğrenir ve bu şokun üstünden birlikte gelmeye karar verir.


Star Trek: Discovery: 2. Sezon (1/18/2019)
Galaksinin farklı bölgelerinde yaşanan gizemli olaylar, Discovery'nin geçici kaptanla yeni bir göreve çıkmasına neden olur. Bu kaptan Enterprise'dan Christopher Pike'tır.

 

IO (1/18/2019)
Dünya'da son hayatta kalanlardan olan bir genç kız, uzay kolonisine giden son araç onu yüzüstü bırakmadan önce zehirlenmiş gezegenini iyileştirmek için zamanla yarışır.Soni (1/18/2019)
Delhi'de kadınlara yönelik şiddete karşı mücadele eden kadın polis ve amiri, kendi hayatlarındaki cinsiyet normlarını da irdelemektedir.Close (1/18/2019)
Zengin bir ailenin varisi olan genç kadını koruması gereken güvenlik görevlisi, kendi hayatını da tehlikeye atan bir komplo ile karşı karşıyadır.FYRE: The Greatest Party That Never Happened (1/18/2019)
Fyre Festivali, sosyetik bir adada sosyal medya ünlülerinin katıldığı lüks bir müzik deneyimi olarak tanıtıldı. Ama gerçek, bu vaatlerin çok uzağındaydı.Trigger Warning with Killer Mike (1/18/2019)
Düzen karşıtı bu komedi belgesel dizisinde, rapçi ve aktivist Killer Mike ile eğlenceli muhabirler toplumsal açıdan önemli konuları inceliyor.Carmen Sandiego (1/18/2019)
Carmen Sandiego, hem yeni uluslararası suçlarını hem de süper bir hırsız olmasına neden olan geçmiş maceralarını anlatan bu diziyle geri dönüyor.Troller: Parti Devam Ediyor!: 5. Sezon (1/18/2019)
Kraliçe Poppy, Trol Köyü'nde partiler, yarışmalar ve özel etkinliklerle dolu bir eğlence düzenlerken Çalı da eğlenceye ayak uydurmaya çalışır.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER