McEnroe, 2019'da Eurosport'un yıldız yorumcu kadrosuna katılıyor!

McEnroe, 2019'da Eurosport'un yıldız yorumcu kadrosuna katılıyor!
*Amerikan tenis efsanesi McEnroe Grand Slam karşılaşmalarında Eurosport ekranlarında olacak.
*McEnroe Avustralya Açık için Wilander, Corretja, Schett, Mouratoglou, Bartoli ve Becker’ın da aralarında bulunduğu yıldız yorumcu takımının bir parçası oldu.
*Eurosport, yılın ilk Grand Slam turnuvasında Eurosport ekranlarından ve Eurosport Player’dan 300 saat sürecek canlı yayın yapacak.

 
Tenis ikonu John McEnroe, 2019 yılında Eurosport ekranlarından ilk defa tüm Grand Slam’lerde en iyileri analiz edecek.
 
Geçtiğimiz dört sene boyunca Melbourne, Paris ve New York’tan eşsiz yorumları ile Eurosport’un alışılan yüzü olan McEnroe, bu yıl ilk kez Wimbledon ve diğer Grand Slam’lerde de Eurosport takımına dahil olacak.
 
McEnroe'nin yeni anlaşması, Eurosport'un Melbourne Park'taki 16 korttan her dakika canlı ve özel olarak 300 saatlik yayın yapacağı Avustralya Açık'la başlıyor.  Yedi Grand Slam şampiyonu Mats Wilander ve Barbara Schett’in yer aldığı Game, Schett and Mats de yepyeni formatıyla yeni realite stüdyosundan yayın yapacak.
 
McEnroe, Commissioner of Tenis kimliği ile tenis dünyasından manşetleri oluşturan hikayeleri değerlendirdiği olağanüstü bakış açısı ile Eurosport’un bayrak taşıyıcı programına geri dönüyor.

Düşüncelerini paylaşan John McEnroe “Bu yıl tekrar Eurosport ile çalışmayı iple çekiyorum.  2019 için cevaplanmamış birçok hikaye başlığı var. Muhteşem Roger Federer bu inanılmaz ilerleyişe devam edebilir mi?  Alex Zverev ve yeni nesil yıldızlarının yükselişini bu sene görecek miyiz? Novak Djokovic bir kez daha üstünlük sağlayacak mı? Rafael Nadal 12. Fransız Açık unvanını alacak mı? Eşsiz Serena Williams, şaşırtıcı bir 24. Slam sunacak mı?” dedi.
 
“2019 muhteşem bir yıl olacağa benziyor, bu sebeple Avrupa çapında tenis severlere en iyiyi sunmak için sabırsızlanıyorum. Eurosport çalışmak için harika bir yer ve işbirliğimizin devam etmesinden ötürü oldukça mutluyum.”
 
Avustralya Açık boyunca McEnroe, Boris Becker ve Mats Wilander’in de bulunduğu ve tenis severler için Melbourne’den son yorumların ve düşüncelerin paylaşıldığı Tenis Efsaneleri vodcastine de dahil olacak.
 
Ana maçlara ek olarak, Eurosport 13 korttan rekor yayınla Avustralya Açık karşılaşmalarını Eurosport ve Eurosport Player üzerinden yayınlayacak. Eurosport ayrıca Brisbane International ve Sydney International'dan canlı yayınlar yaparak yılın ilk büyük Slam etkinliğine zemin hazırlayacak.

Emir Osmanbegovic, Eurosport İçerik & Yapım Kıdemli Başkan Yardımcısı, “John McEnroe’nun ’Rüya Takım’ içerisine dahil olmasından ve 2019 süresince her Grand Slam için uzman görüşlerini ve yorumlarını tenis severlerle buluşturacak olmaktan ötürü büyük mutluluk ve heyecan duyuyoruz.
 
Eurosport Player ve diğer dijital platformlarımızda olacak özel yayınlar ve içerikler ile birlikte Avustralya Açık için yayın kapsamımız inanılmaz geniş olacak. Ayrıca uzmanlarımızın birçok kilit anı analiz etmelerine olanak sağlayacak yeni görünümlü stüdyomuz sayesinde tenis severlerle etkileşimimizi artıracağız” dedi.  
 
Avustralya Açık geleneksel Eurosport spor takviminde sporseverler için en popüler etkinliklerden biri olmuştur.  Roger Federer ve Rafael Nadal arasındaki 2017 Avustralya Açık karşılaşması 20.7 milyon izleyici tarafından izlenirken, 2018 yılında Simona Halep ve Caroline Wozniackikarşılaşmasında Romanya’da %70 ve Danimarka’da %64 rekor izleyici artışı gözlendi.
 
Eurosport tenis günlüğü, Ocak 2019
29 Aralık 2018 – 5 Ocak 2019, Hopman Cup
30 Aralık 2018 – 6 Ocak 2019, Brisbane International
6-12 Ocak 2019, Sydney International
8-11 Ocak 2019, 2019 Avustralya Açık Eleme Turnuvası
14-29 Ocak 2019, 2019 Avustralya AçıkBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER