Şampiyon filmi beşinci haftasında da liderliğini devam ettiriyor!

Şampiyon filmi beşinci haftasında da liderliğini devam ettiriyor!
Ay Yapım ve Med Yapım’ın yapımcılığında çekilen yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği başrollerini Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan’ın paylaştığı “Şampiyon” filmi sinemalarda seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Vizyonun ikinci haftasında birinciliğe oturan “Şampiyon” beşinci haftasında da seyirci sıralamasındaki liderliğini devam ettiriyor.

Gişedeki başarısını katlayarak yoluna devam eden “Şampiyon” kapalı gişe oynamaya devam ediyor, film 1 milyon 600 bin seyirciyi geçerek 2019’un ilk haftasına da damgasını vurdu.
 
TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ BOLD PILOT KOŞUSU DÜZENLİYOR
 
Rekortmen yarış atı Bold Pilot, 1995-98 yılları arasında hipodromlarda boy göstermiş, katıldığı 30 yarışın 21’ini kazanarak at yarışları tarihindeki en iyi yüzdelerden birini yakalamış, bu yarışların 26’sında Halis Karataş’ın jokeyliğinde koşmuştu. Türk at yarışçılığının efsane atlarından Bold Pilot’ın 1996 yılında Gazi Koşusu’nda yaptığı 2.26.22’lik derece halen kırılamamış olup 2400 m. çim pist Türkiye rekorudur. Türkiye Jokey Kulübü, rekortmen at Bold Pilot için 13 Haziran’da Bold Pilot Koşusu düzenlemeye karar verdi.
 
Efsane yarış atı Bold Pilot ve onun bir araya getirdiği ünlü jokey Halis Karataş ve Begüm Atman arasındaki ölümsüz aşkın gerçek hikayesi beyaz perdeye taşıyan “Şampiyon”, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün de desteğiyle çekildi. Filmin basın sponsorluğunu Kral FM üstlendi.

Hem zirvenin hem de gönüllerin şampiyonu olan film, sinemalarda fırtına gibi esmeye devam ediyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER