FXin Sam Rockwell ve Michelle Williams'lı dizisi Fosse/Verdon'un ilk tanıtımı yayınlandı

FXin Sam Rockwell ve Michelle Williams'lı dizisi Fosse/Verdon'un ilk tanıtımı yayınlandı
FX kanalının yeni dizisi Fosse/Verdon'un ilk tanıtımı yayınlandı.

Tony ödüllü ünlü koreograf Bob Fosse ve Broadway dansçısı Gwen Verdon'un birlikteliğini konu alan dizinin başrollerini Sam Rockwell ve Michelle Williams üstleniyor. Kadroda yer alan isimler arasında Norbert Leo Butz, Margaret Qually, Aya Cash, Nate Corddry, Susan Misner, Bianca Marroquin, Kelli Barrett, Evan Handler, Rick Holmes, Paul Reiser, Ethan Slate, Byron Jennings ve Laura Osnes de bulunuyor.

Mini dizinin sezonu sekiz bölüm sürecek. Lin-Manuel Miranda, yürütücü yapımcı olarak yer alacak ve projede ikilinin romantik ve kreatif ortaklığı anlatılacak. Aynı zamanda şov dünyasının perde arkası veya harikalığın bedeli gibi konular da yer alacak. Tony ödüllü Steven Levenson (Masters of Sex) showrunner olarak görev alacak.

Yeni dizinin Nisan 2019'da yayına girmesi planlanıyor. Pek çok emektar oyuncuyu ekrana taşıyacak projenin kadrosundaki isimlerden Qually, aktris Ann Reinking'i; Corddry, Neil Simon'ı; Kelli Barrett, Liza Minnelli'yi; Evan Handler, Hal Prince'ı ve Laura Osnes ise Shirley MacLaine'i canlandıracak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER