Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel Bölümü ile Show TV'de ekrana gelecek!

Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel Bölümü ile Show TV'de ekrana gelecek!
Eğlencenin vazgeçilmez adresi Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel Bölümü ile Show TV ekranlarında kahkaha tufanı estirecek! En sevilen konukların yer aldığı en eğlenceli skeçleri ile Güldür Güldür ekibi izleyicilerini 2019'a da mutlu sokacak.
 
Arka arkaya sürprizler ve sevilen parçalar ile yılbaşı akşamı Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel ile Show TV ekranında!
 
Ekranların yepyeni formatı “Damadım olur Musun?” da bu haftanın damat adayları kimler? Yeter, kızına en uygun damat adayı olarak kimi görecek? Mehtap aradığı kriterlerdeki kişiyi, adaylar arasında bulabilecek mi?
 
Fikri’nin oğlu Hayati’ye sürprizi ne? İkinci baharını yaşamak isteyen Fikri’ye, Hayati neden engel olmak istiyor? Baba ve oğul arasındaki muhabbete, Mesut enişte gene hangi anlamlı hikayeleriyle katkıda bulunacak?
 
Araba ödüllü yarışma “Ailem Yarışıyor” da bu hafta Çekiç ailesi ile Tarhanacı ailesi bu hafta nasıl performans gösterecekler? Her iki ailenin de cevapları ve davranışları program sunucusu Mesut’u zor durumda bırakacak.
 
Yeni yıl heyecanını Güldür Güldür oyuncuları ile beraber yaşamak ve bol kahkahalı bir yılbaşı akşamı geçirmek için Show TV’de buluşalım.
 
“Güldür Güldür Show Yılbaşı Özel” 31 Aralık Pazartesi akşamı saat 21.45’te Show TV’de! BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER