Deniz Ali Tatar'la 6.Seans, Yanımda Kal filmi oyuncularını konuk etti!

Deniz Ali Tatar'la 6.Seans, Yanımda Kal filmi oyuncularını konuk etti!
Sinemaseverlerle YouTube’da buluşan “Deniz Ali Tatar’la 6.Seans”ta, sinemaya dair merak edilenler konuşulmaya devam ediyor! Romantik dram türündeki “Yanımda Kal” filminin oyuncuları Meriç Aral ve Çağlar Ertuğrul, 6. Seans’ın yeni bölüm konukları oldu!

İşkolik bir adam olan Emir ile, sokak şarkıcısı olarak tanıştığı fakat gizemleri olduğunu keşfettiği Zeynep’in hikayesini konu alan “Yanımda Kal”ın senaryosu için Çağlar Ertuğrul: “Filmin senaryosunu okurken duygu yükünü hissetmiştim. Bazen senaryo okumak ıstırap olabiliyor, ama Yanımda Kal’ı okurken hiç öyle hissetmedim. Yağ gibi aktı ve sonunda bende dayanamayıp ağladım.” diyor.

Filmde birbirine zıt iki kişinin birbirlerini çekişinden söz eden Meriç Aral ise; “Aşkta genelde zıt kutuplar birbirini çekiyor bence. Karakterlerimiz beraber büyüyorlar ve birbirlerinden bir şeyler öğreniyorlar. Aşkın verdiği mutlulukla, sorgulamadan yaşıyorlar ve birbirlerinden güç alıyorlar.” diyerek, Zeynep ve Emir arasındaki aşkın gelişimini anlatıyor.

Deniz Ali Tatar, 6.Seans programıyla YouTube kanalında daha birçok film, oyuncu ve yönetmenle buluşmaya devam ediyor. Tatar’ın YouTube kanalından daha birçok röportaja ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER