Netflix'in yeni dizilerinden Virgin River'ın kadrosu açıklandı

Netflix'in yeni dizilerinden Virgin River'ın kadrosu açıklandı
Netflix'in Eylül ayında duyurduğu yeni dizisi Virgin River'ın kadrosu açıklandı. Dizinin başrolünde This is Us'la bilinen Alexandra Breckenridge ve son olarak Grey's Anatomy'de oynayan Martin Henderson yer alacak.

Robyn Carr'ın yazdığı 20 kitaba dayanan aynı isimli kitap serisinden uyarlanacak dizide yeniden başlamanın ve anılardan uzaklaşmanın yolunu arayan Melinda Monroe, Kaliforniya'ya bağlı Virgin River'da hemşire olarak çalışmak için başvuruyor. Ama küçük kasaba hayatının düşündüğü kadar basit olmadığını keşfediyor. Ayrıca Virgin River'ı evi haline getirmeden önce ilk olarak kendisini iyileştirmelidir.

Henderson, savaştaki görevi bittikten sonra huzurlu bir hayat arayışıyla Virgin River'a yerleşen eski Donanma askeri Jack Sheridan'ı, Breckenridge ise bahsi geçen Melindra Monroe'yı canlandıracak. Dizinin kadrosunda iki ismin dışında Daniel Gillies (The Originals), Tim Matheson (The West Wing), Annette O’Toole (Smallville), Lexa Doig (Arrow), Lauren Hammersley (Orphan Black), Benjamin Hollingsworth (Code Black) ve Jenny Cooper (24) da yer alıyor. 

Reel World Management ve Roma Roth Virgin River'ın yapımcılığını üstlenecek. Sue Tenney ise showrunner olarak görev alacak. Dizi, gelecek yıl içinde ekranda olacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER