NBC'nin sezon ortası programı belli oldu

NBC'nin sezon ortası programı belli oldu
NBC kanalı sezon ortasında ekrana getireceği dizilerin yayın tarihlerini duyurdu.

Jennifer Carpenter'ın ve Morris Chestnut'ın başrolde olduğu The Enemy Within, 25 Şubat'ta başlayacak. Casusluk draması, Manifest 16 bölümlük sezonu tamamladığında yerine gelecek.

Eski CIA ajanı Erica Wolfe (Carpenter), ele geçirdiği gizli bilgileri eski bir Rus ajanına verdiğinden dolayı modern zamanın en nefret edilen vatan haini olarak biliniyor. FBI ajanı Will Keaton (Chestnut), ülkeyi tehdit eden tehlikeli bazı olayları önlemek için Erica'yı kaldığı federal hapishaneden çıkartıyor. Üstelik nişanlısı, Erica'nın yaptıkları nedeniyle hayatını kaybetmiş.

Raza Jaffrey (Code Black), Kelli Garner (Pan Am), Cassandra Freeman (Luke Cage) ve Noah Mills (The Brave) de kadroda yer alıyor.

The Village, 12 Mart'ta ilk bölümüyle ekranda olacak. Dizi, üç hafta boyunca This is Us'ın arkasında yayınlanacak ve sevilen dizi 18 bölümlük sezonunu tamamladığında onun saati 21:00'e geçiş yapacak.

Kadrosunda Michaela McManus, Grace Van Dien, Moran Atias, Warren Christie ve Lorraine Toussain gibi isimleri bulunduran The Village'da Brooklyn'deki bir apartmanda yaşayan farklı yaş, ırk, kültür ve yaşam stiline sahip insanların hayatı anlatılacak: Hemşirelik yapan bekar bir anne, savaş gazisi, oğluyla kaçak olarak ülkede bulunan bir göçmen, yaşlı ve beklenmedik bir oda arkadaşı edinen hukuk öğrencisi...

Kanalın eski dizilerinden Good Girls 3 Mart'ta, A.P. Bio ise 7 Mart'ta ikinci sezonlarına başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER