FOX Networks Group Türkiye, Twitch’in Türkiye’deki reklam satış ortağı oldu!

FOX Networks Group Türkiye, Twitch’in Türkiye’deki reklam satış ortağı oldu!
FOX Networks Group Türkiye (FNG) ileçok oyunculu lider eğlence servisi Twitch; FNG Türkiye'nin reklamverenlere ve medya ajanslarına Twitch video reklamları satmasına olanak tanıyan bir anlaşma imzaladı. FNG Türkiye’nin Twitch video reklamlarını Türkiye'deki reklam paketlerine entegre etmesini sağlayan münhasır anlaşma, 1 Ocak 2019 itibarıyla yürürlüğe girecek.
 
Türkiye’nin lider kanallarından FOX’u ve tüm dijital medya varlıklarını, National Geographic Partners tarafından temsil edilen tüm National Geographic ürünlerini, tüm FNG eğlence kanalları ile dijital medya varlıklarını ve Türkiye’deki Disney kanalını temsil eden FNG Türkiye reklam satış ekibi, bu anlaşma sayesinde portföylerine dünya lideri Twitch'i ekleyerek daha da güçleniyor.  
 
FNG Genel Müdür Yardımcısı ve Satış Grup Başkanı Mehmet İçağasıoğlu; “Bu ortaklık için çok heyecanlıyız. Reklam satıştaki temel gücümüz, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde uyum sağlama yeteneğimize dayanıyor. Twitch, reklamverenlerin hedef kitlelerine ulaşmaları için çok güçlü bir mecra. Bu iş birliği, vizyoner reklam ekibimizin ve operasyonumuzun bir kanıtı. Twitch ekibi ile birlikte çalışmak ve bu benzersiz ürünü yaratıcı reklam çözümleri ile müşterilerimize sunmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.
 
Twitch Avrupa'nın Ticari Direktörü Burkhard Leimbrock ise; “Hızla büyüyen pazarlarımızdan olan Türkiye için deneyimli bir reklam satış ortağı bulduk. FNG Türkiye ekibi, video reklamları satma konusunda müşteri ve ajanslar ile iyi ilişkileri olan tecrübeli bir ekip. Onlarla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.” şeklinde düşüncelerini dile getirdi.
 
Canlı, etkileşimli ve çok oyunculu eğlence deneyimi sunan dünya lideri Twitch, video oyunlarının ve Espor karşılaşmalarının canlı oynanabildiği, izlenebildiği ve hayranlar tarafından desteklendiği bir portal olmanın yanı sıra geleneksel spor, anime, bilim-kurgu, güreş, müzik, yemek pişirme, yaratıcı sanatlar ve daha pek çok ilgi alanını birarada bulunduruyor. Her dakika ortalama bir milyondan fazla kişi Twitch'e giriş yapıyor ve her gün Twitch'te yarım milyona yakın yayıncı canlı yayın yapıyor. Bu canlı yayınlar ise günlük ortalama 15 milyon ziyaretçi tarafından izleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER