Netflix'ten iki yeni dizi daha geliyor: I Am Not Okay With This & Selena: The Series

Netflix'ten iki yeni dizi daha geliyor: I Am Not Okay With This & Selena: The Series
Netflix yakın zamanda iki diziye daha onay verdiğini duyurdu.

* I Am Not Okay With This: The End of the F***ing World'ün yaratıcısı ve yönetmeni Jonathan Entwistle'ın hazırladığı bir dizi. Charles Forsman'ın çizgi romanından uyarlama olacak. Romanda taşrada yaşayan 15 yaşındaki Sydney isimli genç, kendisine talihsiz anlar yaşatan bazı telekinetik güçler elde ediyor. Ayrıca en yakın arkadaşı Dina'ya aşık.

Dizi, liseyle, ailesiyle ve cinsel tercihiyle ilgili bazı problemleri olan bir genç kızın başından geçenler üzerine kurulu olacak. Christy Hall, projede Entwistle'a destek olacak. 21 Laps ise yapımcılığı üstlenecek.

* Selena: The Series: Tejano müzik türünün ünlü ismi Selena Quintanilla'nın hayatı dizi oluyor. Dizide Selena'nın ünlü olmaya giden yolda yaşadıkları; ailesinin ve kendisinin yapmak zorunda kaldığı tercihler anlatılacak. Quintanilla, 24 yaşında en yakın arkadaşı ve fan kulübünün yöneticisi tarafından vurularak öldürüldü. Ölümüne kadar 60 milyon albümü satmıştı.

1971-1995 arası yaşayan şarkıcının hayatı daha önce "Selena" isimli filmle vizyona geldi ve 1997 yapımı filmin başrolünde Jennifer Lopez yer aldı. Yeni dizinin senaryosunu Moisés Zamora  yazacak, Campanario Entertainment ise yapımcılığını üstlenecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER