Modern Family'nin yetişkin kadrosu anlaşmalarını yeniledi

Modern Family'nin yetişkin kadrosu anlaşmalarını yeniledi
Modern Family dizisinin gelecek sezon onayı konusunda şimdiden önemli bir adım atıldı. Dizinin yetişkin kadrosundaki altı oyuncu muhtemel bir 11. sezon için anlaşmalarını yenilediler. Bahsi geçen oyuncularsa Ed O’Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet ve Sofia Vergara.

Deadline'ın haberine göre çözülmesi gereken bazı detaylar olsa da en az 18 bölüm sürecek bir sezon için finansal konularda anlaşma sağlandı. Altı oyuncu iki yıl önce anlaşma yenilediğinde yaklaşık 500,000$'lık bölüm başı ücrette anlaşmışlardı. Ayrıca yapımcı şirket 20th Century FOX, dizinin genç oyuncu kadrosundaki Sarah Hyland, Ariel Winter, Nolan Gould ve Rico Rodriguez'le olan görüşmelere de başladı.

Birkaç aydır 10. sezon sonunda final yapacağı konuşulan Modern Family'nin showrunnerları Steve Levitan ve Christopher Lloyd son sezon olacak bir sezon daha yapmaya açık olduklarını belirtmişlerdi. Dizinin kanalı ABC'nin sahibi Disney'in yapımcı şirket 20th Century FOX'u satın alması ise bu isteği kolaylaştıran bir gelişme oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER